Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

SYSTEM LED, który daje wiele możliwości

 

Na grafice poniżej możesz zobaczyć, jak SYSTEM LED działa w praktyce. Światełka, sople i kurtyny z tego systemu, to identyczne lampki, które mają takie same zakończenia.

Możesz je łączyć, przedłużać i mieszać. To pozwoli Ci oświetlić i udekorować na przykład wejście do domu i drzewo na jednym zasilaniu.

Takie światełka wykorzystuje się na galeriach handlowych i innych dużych obiektach, do dekoracji świątecznych. Ale kto powiedział, że nie możesz mieć tak samo dobrej jakości w swoim domu?

 

 

Bezpieczeństwo i jakość w Twoim ogrodzie

 

Wszystkie światełka z tej serii mają grubszy gumowy kabel. Dzięki takiej izolacji lampki mają lepszą wytrzymałość na warunki zewnętrzne.

Gumowe światełka możesz zostawić na zewnątrz cały rok. Gruby gumowy kabel jest bardzo dobrą izolacją i sprawia, że nie musisz ich ściągać na zimę.

 

drzewo oplecione światełkami

 

Jak skompletować światełka z SYSTEM LED?

 

Najlepiej zacząć od rozplanowania dekoracji – wiemy, że właśnie w tym momencie mogłaś/eś głęboko westchnąć i przewrócić oczami. Ale zaczekaj.

SYSTEM LED ma jeden zasilacz, do którego możesz podłączyć maksymalnie 400W lub 100m (pamiętaj, że nie jest dołączony do światełek).

W specyfikacji produktów z serii SYSTEM LED znajdź informację o poborze prądu (W) i zsumuj te dane. Dzięki temu sprawdzisz, czy jeden zasilacz udźwignie całą dekorację.

Następnie możesz wybierać i kombinować ze sznurami i soplami.

Pamiętaj też o akcesoriach. SYSTEM LED ma rozdzielacz, którym poprowadzisz lampki z jednego kierunku w dwie różne strony oraz kabel przedłużający bez diod LED.

 

Gumowa izolacja = lepsza wytrzymałość

 

Kabel (czyli izolacja elektrycznego przewodu) w klasycznych lampkach zwykle jest zrobiony z tworzywa PVC. Takie tworzywo sztywnieje w niskich temperaturach. A to przekłada się na jakość światełek.

Sztywny cienki kabelek + wiatr (lub jakiekolwiek mocniejsze szarpnięcie) = uszkodzony przewód elektryczny w światełkach. Czyli przykładowo pół sznura świeci, a pół nie.

SYSTEM LED to światełka z gumowym kablem, a taki kabel nie sztywnieje w minusowych temperaturach. Oznacza to, że są one bardziej wytrzymałe na zimowe warunki atmosferyczne.

 

lampki choinkowe zewnętrzne na drzewie

 

Poniżej ulotka, w której znajdziesz informacje o lampkach z serii SYSTEM LED.
Produktów jest dużo więcej, możemy je zamówić specjalnie dla Ciebie: