Wynajem Strefy Relaksu “Chillout”

Jest to nasz najnowszy HIT!

Strefy Chillout lub inaczej zwane Strefami Relaksu to świetny pomysł na stworzenie magicznego klimatu girland świetlnych wszędzie tam gdzie tylko masz na to ochotę.

Czym jest strefa relaksu?

Wesele jest przyjęciem radosnym, gwarnym, czasami okazją do spotkań po bardzo długim czasie. W takich sytuacjach goście poszukują miejsca, gdzie mogliby przysiąść na kilka minut i porozmawiać z dala od weselnego gwaru.

Takim miejscem jest właśnie stworzona przez nas girlandowa strefa relaksu. Fantastyczną zaletą jest to, że można ją ustawić w dowolny sposób – postaramy dostosować się do każdego Waszego twórczego pomysłu.

To, że nasze żarówki dają przyjemne, ciepłe światło dzięki przydymionemu szkle już wiecie. Więc czemu nie wykorzystać tego na zewnątrz lokalu?

Zastosowanie strefy chillout

Girlandy żarówkowe montujemy na drewnianych słupach, przymocowanych do betonowych podestów, co zapewnia stabilność konstrukcji.

Rozstawiamy wygodne leżaki, do tego kilka rustykalnych drewnianych skrzynek, które przyozdabiamy lampionami i gotowe! Nie straszny nam nawet deszcz – w przypadku nieplanowanych opadów, nie musicie się martwić o bezpieczeństwo. Girlandowe przewody są wodoodporne, ku przestrodze wystarczy tylko wyjąć wtyczkę…

Mniejsze, lub większe, kwadrat lub trójkąt, bliżej lokalu, czy nieco dalej – nasze strefy chillout podołają każdym wymaganiom. To właśnie ich mobilność daje nieograniczoną ilość rozwiązań, a to właśnie ta cecha sprawia, że możemy uczynić Wasze przyjęcie wyjątkowym.

Zapytaj nas o ofertę