Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Promienniki ciepła na taras – idealne na chłodniejsze dni i wieczory

 

Jesień nie musi oznaczać końca tarasowego sezonu. Przykro jest uciekać z balkonu, kiedy jeszcze dałoby się co nieco wycisnąć z jesiennych wieczorów na zewnątrz. Podobnie jest wiosną, gdy chciałoby się spędzić na zewnątrz jeszcze jedną godzinę.

Jeśli chcesz korzystać z tarasu kilka tygodni dłużej, ale nie pozwala na to temperatura – lampa grzewcza na taras jest strzałem w dziesiątkę.

 

promiennik podczerwieni przenośny na taras

 

Promienniki podczerwieni na taras pomogą Ci stworzyć przytulną i komfortową atmosferę na tarasie. Dzięki temu, że lampy grzewcze na taras od razu wydzielają ciepło – będziesz mógł lub mogła korzystać ze swojej zewnętrznej przestrzeni nawet wtedy, kiedy temperatura nie będzie sprzyjająca.

 

Jak działają promienniki ciepła na taras?

 

Promienniki podczerwieni tarasowe działają na zasadzie promieniowania podczerwonego, które ogrzewa przedmioty i ludzi. Te urządzenia działają od razu. Nie musisz czekać aż się nagrzeją i zaczną działać.

 

promiennik ciepła przenośny na balkon

 

Nasze promienniki ciepła na taras są na prąd i mają zwykłą wtyczkę do gniazdka 230V. Jest to lepsze rozwiązanie niż promienniki gazowe, bo nie musisz pamiętać o wymianie butli. Zatem jeśli masz na tarasie gniazdko, instalacja takiego promiennika będzie naprawdę łatwa.

Poza tym musisz wiedzieć, że promienniki tarasowe nie wydzielają żadnych spalin. Zatem pod tym kątem są bezpieczne dla środowiska.

 

Promienniki ciepła na taras, które możesz zawiesić – oszczędność miejsca

 

Lampy grzewcze na taras są dostępne w wielu wersjach. W naszym sklepie znajdziesz między innymi promienniki ciepła wiszące.

Ich podstawową zaletą jest to, że nie zajmują cennej powierzchni na podłodze tarasu ani innych przestrzeniach zewnętrznych. Dzięki temu można efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

 

promiennik podczerwieni sufitowy

 

Dzięki wygodnemu zawieszeniu, promienniki te zapewniają równomierne ogrzewanie obszaru wokół nich. Tym samym tworzą przyjemną i komfortową atmosferę dla Twoich gości czy rodzinnych spotkań na zewnątrz.

Poza tym lampy grzewcze na taras, które znajdziesz w naszym sklepie nie wyglądają jak typowe promienniki. Są zaprojektowane tak, by nie rzucały się w oczy i nie szpeciły Twojej przestrzeni swoim wyglądem. Mają czarny matowy kolor, dzięki temu łatwo wpasują się w otoczenie.

 

promiennik ścienny podczerwieni

 

Wygodne w użyciu promienniki ciepła tarasowe – stojące i przenośne

 

Na tarasie, który często jest większy i ma więcej miejsca do ogrzewania, promiennik podczerwieni stojący będzie doskonałym wyborem. Możesz go ustawić w różnych miejscach, aby równomiernie rozprowadzić ciepło na całym tarasie. To szczególnie przydatne, jeśli planujesz organizować spotkania lub przyjęcia na zewnątrz.

 

Promiennik podczerwieni stojący

 

Poza tym lampa grzewcza stojąca bardzo dobrze sprawdzi się w dużych przestrzeniach, takich jak większy taras, namiot lub ogródek restauracyjny.

Jeśli natomiast preferujesz mobilność i elastyczność, przenośne promienniki ciepła na taras są idealnym rozwiązaniem. Wyposażone w stabilne podstawy, umożliwiają łatwe przenoszenie i ustawienie w dowolnym miejscu na Twoim tarasie.

 

przenośny promiennik podczerwieni tarasowy

 

To bardzo wygodna opcja – stawiasz promiennik blisko siebie, bez względu na to, gdzie usiądziesz.
Jeśli szybko przenosić promiennik w różne miejsca, to jego przenośna wersja spełni Twoje oczekiwania.

 

Wybierz wysokiej jakości promienniki ciepła na taras, które posłużą Ci lata

 

Wysokiej jakości stal i aluminium – z takich materiałów zrobione są nasze promienniki podczerwieni tarasowe. A to z kolei przekłada się na ich wytrzymałość.

Wszystkie lampy grzewcze są przystosowane do warunków atmosferycznych, więc bez obaw możesz je wykorzystać na zewnątrz.

Produkty w tej kategorii wyglądają bardzo elegancko. Dzięki temu będą nie tylko pełnić funkcję ogrzewania na Twoim tarasie lub balkonie, ale staną się eleganckim dodatkiem zewnętrznej przestrzeni.