Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 29 wyników

Girlandy – poznaj naszą ofertę

Stwórz własną girlandę z żarówkami wybierając odpowiedni model przewodu. Zauważ, że nasze girlandy mają różną długość 5m, 10m, 15m, 20m, 30m  i hoho jeszcze więcej możliwości… Oprócz długości girlandy zwróć uwagę na rozstaw oprawek E27, będzie to miało wpływ na finalny efekt i natężenie światła.

Każda girlanda ogrodowa zakończona jest gniazdem przelotowym, które pozwala na szeregowe łączenie wielu odcinków przewodów nawet do 100m dekoracji na jednym zasilaniu. Łączenie girland świetlnych odbywa się przez zakręcenie ze sobą wtyczek IP44, szczelnie chroniąc przewód przed dostaniem się wilgoci.

 

Pytania i Odpowiedzi

Jaki model girlandy będzie najlepszy?

Znajdziesz w naszej ofercie kilka modeli girland modułowych: Kropla, Vintage i Hammer o długościach 5m, 10m, 20m i więcej. Jeżeli potrzebujesz girlandy o innych długościach najlepszym wyborem będą girlandy na wymiar produkowane w naszej pracowni w Polsce.

Czy jest możliwość zrobienia girlandy na wymiar?

Tak, jesteśmy również producentem girland jeżeli potrzebujesz tylko stworzyć girlandę wg własnych rozmiarów nie ma problemu, napisz do nas lub skonfiguruj girlandę na naszej stronie.
Girlandy produkujemy tylko na wysokich jakościowo komponentach.

Jakie girlandy wybrać do swojego ogrodu?

Warto zastanowić jaki finalny efekt chcemy osiągnąć? Pomyśl, czy girlanda będzie zawieszona na słupach pod "chmurką" czy może założysz ją zaraz pod dachem?
Zwróć uwagę również na rozstaw i ilość żarówek girlandy.

Czy łańcuchy z żarówkami możemy ze sobą łączyć?

Nasze girlandy możemy łączyć we wspólne łańcuchy z żarówkami nawet do 100m zasilania za pomocą specjalnych konektorów podłączając do gniazdka 230V bez zbędnych zasilaczy czy transformatorów.

Czy muszę ściągać girlandy na zimę?

Nie jest to konieczne, nasze girlandy są odporne na warunki atmosferyczne takie jak śnieg czy deszcz. Mogą wisieć cały rok w ogrodzie. Warto jednak zaznaczyć jeżeli zależy Ci na dłuższej żywotności girlandy, warto schować ją podczas największych mrozów.