Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Reflektory solarne – praktyczne rozwiązanie do Twojego ogrodu

 

Projektując swój ogród, należy zadbać o każdy szczegół. Wypielęgnowany trawnik, starannie dobrane gatunki kwiatów i krzewów, ścieżki, ławki, meble ogrodowe – to wszystko wpływa na ogólny wygląd Twojej przydomowej przestrzeni.

Aby móc się cieszyć ich urokiem także po zmroku, warto zainwestować w odpowiednie oświetlenie. Naszą propozycją są ekonomiczne reflektory solarne, które pozwolą podświetlić najważniejsze punkty Twojego ogrodu.

 

reflektor ogrodowy solarny

 

To właśnie dzięki nim Twój taras, altanka, drzewa, krzewy, oczko wodne, rzeźby ogrodowe, ścieżki zostaną odpowiednio oświetlone i wyeksponowane.

W tym miejscu naszego sklepu zaopatrzysz się w te praktyczne i ekonomiczne lampy solarne do Twojego ogrodu – zapoznaj się z nimi już teraz.

 

Jak działają reflektory solarne?

 

Reflektory solarne to lampy, które są bardzo proste w obsłudze. Jedyne co musisz zrobić, to zaopatrzyć się w odpowiedni model, umieścić go w wybranym miejscu w swoim ogrodzie poprzez wbicie go w ziemię – i gotowe!

 

reflektor solarny ogrodowy

 

Ten rodzaj produktów cechuje się niemal bezobsługowym działaniem. Dołączony panel ładuje się energią słoneczną, dzięki której lampa świeci tuż po tym, jak zapadnie zmierzch.

Oznacza to, że wszystko dzieje się samo i bez Twojego udziału. Jak widzisz, jest to ekonomiczne rozwiązanie, które w żaden sposób nie wpłynie na Twoje rachunki za prąd.

 

U nas znajdziesz reflektory solarne dopasowane do Twoich potrzeb

 

W naszym sklepie znajdziesz reflektory solarne w różnych wariantach. Możesz wybierać spośród produktów o zróżnicowanej wielkości i kształcie.

Oferowane przez nas modele wyposażone są m.in. w czujnik zmierzchu, który sam uruchamia lampę. Niektóre z reflektorów posiadają regulację – za pomocą pokrętła możesz rozszerzyć lub zmniejszyć wiązkę emitowanego światła.

Wszystkie oferowane przez nas modele powstają z wytrzymałych materiałów, które odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne. Klasa szczelności IP44 zapewnia ochronę przed deszczem i śniegiem, dlatego lampa może rozświetlać Twój ogród również jesienią i zimą.

 

Reflektory solarne – zaopatrz się w nie już teraz!

 

Ekonomiczne, ekologiczne, praktyczne, a do tego atrakcyjne wizualnie – takie właśnie są nasze reflektory solarne. Dzięki nim Twój ogród będzie zachwycał nie tylko za dnia, lecz także po zmroku.

 

reflektor solarny oświetlający paproć

 

Możesz zapomnieć o plączących się kablach i wielogodzinnym planowaniu rozmieszczenia oświetlenia – lampy solarne wystarczy wbić w ziemię w wybranym przez Ciebie miejscu i zmienić je zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę.

Odmień wygląd swojego ogrodu i podnieś bezpieczeństwo swoich domowników, z naszymi lampami jest to naprawdę łatwe.