O nas

Kto odpisuje na Twoją wiadomość?
Kto stoi po drugiej stronie telefonu, kiedy do nas dzwonisz?
Kim jesteśmy?

Wiemy, że nasi klienci to osoby, które chcą dopieścić swój ogród. To osoby, które chcą w pełni korzystać z tarasu. Nawet, kiedy zajdzie słońce.

Jednym balkon z girlandami kojarzy się ze stolikiem w greckiej nadbrzeżnej knajpce, dla innych jest to po prostu przedłużenie pokoju. Wyjście do zielonego świata swojego ogrodu.

A kim my jesteśmy?

Z tej strony Ania i Wojtek ?‍♀️?

 • do tej pory udekorowaliśmy ponad 150 przyjęć, a nasze dekoracje wypożyczaliśmy Wam już 248 razy
 • zrealizowaliśmy już ponad 1545 zamówień
 • w naszej pracowni w Rzeszowie wyprodukowaliśmy ponad 5000m girland na wymiar
 • nasz biznes okazał się na tyle ciekawy, że w czerwcu 2021 roku artykuł o naszej dwójce znalazł się w Super Express w dodatku Super Biznes. Zajęliśmy aż 3 strony 😉

A najwspanialsze jest to, że te liczby stale rosną.

Naszą misją jest Twój ogród. Twój taras lub balkon. Chcemy, żeby stał się miejscem, w którym zwolnisz. Odpoczniesz. W którym się zatrzymasz.

I chętnie Ci w tym pomożemy.

Jak to się zaczęło?

montaż girlandy ogrodowej

Nasz biznes zaczął się od wynajmu oświetlenia na imprezy w 2017 roku.

Z czasem zaczęliśmy dostawać pytania, czy można u nas kupić takie lampki. Stwierdziliśmy „czemu nie?” i powoli zaczęliśmy tworzyć sklep internetowy.

Wtedy przyszła pandemia. Klienci przenosili lub – co gorsza – odwoływali imprezy, które mieliśmy dekorować.

Zrobiło się nieciekawie.

Ale ludzie pozamykani w domach przez obostrzenia, zaczęli doceniać swoje ogrody i tarasy. Ruszyły długo odkładane remonty i porządki. Nagle ludzie zaczęli potrzebować dobrego i jakościowego oświetlenia.

I tak właśnie w ciężkim czasie pandemii rozwinęliśmy sprzedaż.

Co robimy teraz?

Rozwijamy się!

Poszerzamy ofertę – to przede wszystkim. Cały czas rozglądamy się za nowymi produktami, które są jednocześnie „ładne”, wytrzymałe i praktyczne. To, co sprzedajemy nie może Cię zawieść – ma ci służyć lata.

Wprowadzamy oświetlenie solarne – na rynku sporo jest takich produktów, ale tak to z nami jest, że najpierw musimy czegoś dotknąć i przetestować, zanim zaczniemy to sprzedawać. Dlatego solarne rozwiązania pojawiają się u nas stopniowo. Jeśli czegoś szukasz, zaglądaj do nas co jakiś czas, lub po prostu daj znać.

Zagłębiamy się w elektryczne przeróbki – coraz więcej klientów chce dopasować oświetlenie idealnie do wymiarów swojego tarasu. Sprawdzamy Wasze pomysły, weryfikujemy z rzeczywistością i… działamy.

Prywatnie

Ania:

 • lubię rower (miejski asfalt i wiejskie pagórki)
 • do czytania kryminały i thrillery, do słuchania kryminalne podcasty
 • ostatnio wkręcam się w kręcenie video (zarówno do reels jak i do reklam)

Wojtek:

 • w pracy klawiatura, po pracy klawisze i syntezatory
 • dzień bez kawy to dzień na pewno stracony
 • też lubię rower!
 • podróżowanie i odpoczynek w klimatycznych miejscach
 • hobbysta oświetlenia estradowego (kiedyś sporo tego robiłem)

Dbamy o środowisko i ekologię!

Na każdym etapie naszej działalności myślimy o środowisku i przyszłości naszej planety.
Podczas pakowania paczek staramy się ograniczyć ilość folii do zbędnego minimum.

Kilka lat temu zrezygnowaliśmy z taśm reklamowych, wypełnienia foliowe staramy się zamieniać na ekologiczny “skrobak” który się utlenia w wodzie, a do zabezpieczenia girland i paczek staramy się wykorzystywać ekologiczny papier z recyklingu.

Kolejna ważna misja to import urządzeń elektrycznych takich jak żarówki oraz girlandy i dbanie o ich odpowiednią utylizację.

Jeżeli zdarzy się, że jakaś z żarówek przestanie świecić możesz je śmiało do nas wysłać a my zajmiemy się bezpieczną utylizacją tych odpadów.
Nasza firma uczestniczy w programie “Firma Przyjazna Naturze” prowadząc zbiórkę elektrośmieci oraz kwartalnie deklarujemy ilość elektro-odpadów i opłacamy środki na rzecz ochrony środowiska.

Witaj po jasnej stronie mocy!
Ania i Wojtek z Girlandowo