Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 99 wyników

Oświetlenie świąteczne na zewnątrz

 

Wychodzisz na balkon i widzisz, jak w co drugim oknie lśnią lampki choinkowe zewnętrzne albo duże papierowe gwiazdy. I mimo że wieczory są zimne – to ciepłe światło potrafi otulić człowieka.

 

oświetlenie świąteczne zewnętrzne jako dekoracja na święta

 

Skłamalibyśmy mówiąc, że bez lampek święta da się obejść. Bo przecież to właśnie światło tworzy ten pożądany nastrój. Dodaje odrobiny magii.

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne to nieodłączna część okresu Bożego Narodzenia. Jedni wolą multikolorowe, migające na zmianę – inni wolą ciepłą białą klasykę. Mimo to zgodzisz się z nami, że jest to swego rodzaju must have zarówno zimy jak i samych świąt.

Mamy dla Ciebie kilka propozycji – tańszych i droższych. Bardziej i mniej efektownych. Mamy nadzieję, że znajdziesz u nas coś dla siebie i swojego domu. Coś, dzięki czemu Twój dom lub mieszkanie otuli się w świątecznym klimacie.

Czy oświetlenie zewnętrzne na Boże Narodzenie wytrzyma zimę?

 

Powoli zaczynasz wkręcać się w świąteczny klimat. Przejrzałaś Pinterest wzdłuż i wszerz, inspiracje zapisane. Instagramerskie wnętrza obejrzane, polecajki zebrane.

Zanim jednak zabierzesz się za świąteczno-dekoracyjne zakupy chcielibyśmy, żebyś pamiętał lub pamiętała o kilku rzeczach.

Nie oszukujmy się – wszystko, co zostaje w zimie na zewnątrz, dostaje w przysłowiową dupę. Szczególnie oświetlenie bożonarodzeniowe na zewnątrz. Mróz, wiatr i wilgoć to trzy rzeczy, które szybko weryfikują jakość produktów. A już szczególnie jeśli chodzi o oświetlenia świąteczne zewnętrzne.

 

oświetlenie zewnętrzne świąteczne

 

Wybierając lampki choinkowe, które wykorzystasz na zewnątrz, musisz koniecznie pamiętać, żeby zwrócić uwagę na:

  • kabel światełek – najlepiej, żeby był gruby. Chroni to, co mają w środku – czyli przewody, którymi płynie prąd. Cienki kabel łatwo się łamie. Szczególnie wtedy, gdy dopadnie go mróz.
  • stopień wodoodporności IP – większość oświetlenia świątecznego zewnętrznego ma stopień IP44 i to jak najbardziej wystarczy, żeby zastosować je na zewnątrz. Jednak im ten stopień wyższy, tym lepiej. Nasze typowo zewnętrzne światełka mają IP67. Co to jest IP?
    IP (ang. International Protection Rating) – w dużym skrócie to parametr, który określa poziom szczelności urządzenia.Pierwsza cyfra mówi o ochronie przed kurzem i pyłem. Druga cyfra określa stopień zabezpieczenia przed wodą.
  • możliwość łączenia – sprawdź, czy łańcuchy, które chcesz kupić, mają opcję łączenia. Jakie to ma znaczenie? To wkurzające, kiedy musisz mieć przedłużacz i to najlepiej na 5 wejść, bo każdy sznur ma swoją wtyczkę. Tutaj nie musisz każdych lampek podłączać osobno. Cała dekoracja będzie na jednym zasilaniu, a Ty unikniesz tysiąca splątanych kabli. Co lepsze – w przyszłości możesz rozbudować swoją dekorację.
    Informacje o łączeniu, czyli „podaj dalej” znajdziesz w opisie produktu.

PS. Koniecznie zerknij na nasze lampki choinkowe led z efektem błysku.

Oświetlenie bożonarodzeniowe na zewnątrz – a co do środka?

 

Wiemy, że nie chcesz kupować tego samego co roku. W idealnym świecie kupujesz raz, masz spokój i nie myślisz o tym za rok.
Jednocześnie cudownie byłoby kupić coś, co za parę lat wciąż będzie wyglądać dobrze w Twoim domu.

Podejmujemy rękawicę.

Wprowadziliśmy do oferty minimalistyczne w swym wyglądzie świąteczne dekoracje. To rzeczy, które mamy nadzieję schowasz po świętach do kartonowego pudełka. A za rok zdmuchniesz z niego kurz i ponownie wykorzystasz zawartość.

Gwiazdy świecące – co ty na to?

 

gwiazdy jako oświetlenie bożonarodzeniowe

 

Tutaj w kształtach i opcjach możesz wręcz przebierać. Wybierz kolor, który będzie pasować do Twojego wnętrza.

To wciąż nie to, czego szukasz?

Jeśli lubisz minimalizm, wianek led będzie w sam raz. To po prostu drobne lampki choinkowe na okrągłym drucie. Znajdziesz u nas stojący i wiszący, więc zrobisz z nim w domu, co zechcesz.

 

oświetlenie na boże narodzenie - wianki

 

Podoba Ci się coś, ale nie masz na to pomysłu? Obejrzyj zdjęcia na stronie danego produktu. Często są wśród nich aranżacje wnętrz i propozycje. Może zainspirujesz się, gdzie w domu postawić dekoracyjny wianek? Albo gdzie zawiesić gwiazdę?

Szukaj i próbuj. W końcu to Twoja przestrzeń i to Ty masz się dobrze w niej czuć. My chcemy Ci w tym pomóc.

 

Profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne

 

Takiego oświetlenia świątecznego zewnętrznego, jak miał aktor Danny DeVito w amerykańskim filmie „Wesołych Świąt” niestety nie mamy. Jednak jeśli planujesz oświetlić swój dom z zewnątrz, przydadzą Ci się dostępne u nas krótkie kurtyny.

Prosta klasyka – sople na czarnym lub białym kablu. I żeby ułatwić Ci życie – te łańcuchy możesz se sobą łączyć.

Jeśli jednak szukasz czegoś ciekawszego, wybierz sople ledowe. To światełka w kształcie zmrożonych sopli lodu. Są dwie opcje barwy światła – ciepły lub zimny biały.

oświetlenie zewnętrzne boże narodzenie

 

Oczywiście powyższe zdjęcie to propozycja zamontowania produktu. Oświetlenie świąteczne w formie sopli możesz równie dobrze zawiesić pod dachem lub rynną, zamiast klasycznej kurtyny.

Jak już jesteśmy przy soplach, to nie da się nie wspomnieć o produkcie, jakim są spadające sople led zewnętrzne.
To dopiero bajer! Światła w nich „przemieszczają się” z góry w dół – i w sumie wygląda to tak, jakby spadały.

 

 

Wszystkie te sznury można ze sobą łączyć. Zarówno ciepłe, jak i zimne. Dzięki czemu na jednej wtyczce połączysz nawet kilkadziesiąt odcinków.

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne nie musi wisieć tylko na drzewach

 

Renifery świąteczne to dekoracja, która również zalicza się do kategorii oświetlenia zewnętrznego świątecznego.

 

Renifery, jako profesjonalne oświetlenie świąteczne zewnętrzne

 

Metalowy szkielet owinięty ciemnobrązowym technorattanem i do tego ciepłe światełka. Daje nam to kompletne przeciwieństwo świątecznych reniferów, które już znamy.

Oświetlenie zewnętrzne na Boże Narodzenie w takiej formie wygląda minimalistycznie i po prostu dobrze. Jeśli nie masz pomysłu na oświetlenie domu, albo po prostu nie chcesz obwieszać drzew lampkami – postaw przed nim renifera, którego mamy w ofercie. Świąteczny nastrój gwarantowany.

Kup wcześniej oświetlenie świąteczne na zewnątrz i miej spokój przed świętami

 

Dziewczyna, która obserwuje nas na Instagramie, jak zobaczyła nasze gwiazdy – napisała, że w tym roku nie będzie ją stać na uszka do barszczu. Bo ma ochotę kupić wszystkie.

Bardzo nas to cieszy! Jednak żarty – żartami. Mimo wszystko wolimy, żeby Twoje zakupy były przemyślane.

 

oświetlenie świąteczne na zewnątrz

 

Wszystko piękne, a Ty nie wiesz, co finalnie kupić? Pamiętaj, że o ile nie robimy dla Ciebie produktu na indywidualne zamówienie, to masz 14 dni na zwrot.

Ewentualnie, przed zakupem, spróbuj jeszcze doradzić się przyjaciółki. Pokaż jej, co chodzi Ci po głowie.

I pamiętaj, że mimo wszystko warto siąść do takich zakupów wcześniej. Nie ma co dokładać sobie nerwów, czy dostawa zdąży, czy nie zdąży przed świętami.

Pytania i Odpowiedzi

Czy oświetlenie zewnętrzne świąteczne można wykorzystać w środku?

Jak najbardziej. Światełka, które polecamy na zewnątrz, wytrzymają deszcz i mrozy. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, żeby użyć ich w środku w Twoim domu.

Czy oświetlenie bożonarodzeniowe na zewnątrz można ze sobą łączyć?

Większość lampek świątecznych w naszym sklepie ma możliwość łączenia odcinków. Aby upewnić się, czy lampki, które wybrałeś/aś da się połączyć, sprawdź opis na stronie danego produktu (krótki opis obok zdjęcia).

Jeżeli jedna lampka się spali, to cały sznur oświetlenia świątecznego zewnętrznego nie działa?

Jeśli tak się stanie, to wtedy nie będzie działać tylko ta jedna lampka. Pozostałe będą świecić.