Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Przedłużacze ogrodowe, dzięki którym stworzysz swoje wymarzone oświetlenie

Oświetlenie ogrodu jest niezwykle ważne. Wiszące lampy, girlandy ogrodowe czy kinkiety umieszczone na tarasie dodają temu miejscu niezwykłego i niepowtarzalnego uroku. Zimą, wyjątkowy klimat tworzą lampki zewnętrzne umieszczone tuż pod dachem domu lub na podwórkowych choinkach. Jednak montaż tego typu oświetlenia jest nie lada wyzwaniem. Niewystarczająca długość kabla bywa sporym problemem – my jednak wiemy, jak go rozwiązać. Z pomocą przychodzą przedłużacze ogrodowe oraz pozostałe akcesoria, które zebraliśmy w tej kategorii naszego sklepu. Dzięki nim stworzysz swoje wymarzone oświetlenie ogrodu i to bez żadnego wysiłku. Poznaj zatem nasze propozycje i dokonaj najlepszego wyboru.

Przedłużacze ogrodowe, listwy – cena

Potrzebujesz dodatkowego przewodu od długości 3, 5, a może 10 metrów? Poznaj zatem nasze przedłużacze ogrodowe! Cena ich jest uzależniona m.in. od długości oraz od dodatkowych udogodnień. We wszystkie jednak zaopatrzysz się w naprawdę rozsądnej kwocie. W tej kategorii znajdziesz m.in. przedłużacze do girland dostępnych w naszym sklepie, kable zasilające z wtyczką, listwy ogrodowe, rozgałęziacze czy osłony ogrodowe do wtyczki. Wszystkie te akcesoria mają na celu jedno – pomóc Ci w stworzeniu perfekcyjnego oświetlenia Twojej przydomowej przestrzeni.

Zainwestuj w sprawdzone przedłużacze ogrodowe gniazdkowe.

Przedłużacze ogrodowe gniazdkowe, które Ci oferujemy to produkty, które zostały przystosowane do użytku zewnętrznego. Klasa IP44 oraz 100% odporności pozwala na zastosowanie produktu w warunkach zewnętrznych. Nie są mu straszne nawet opady deszczu lub śniegu, niskie ani wysokie temperatury. Nie musisz zatem zabierać go do domu, gdy temperatura zacznie gwałtownie spadać lub, gdy zapowiadane są opady deszczu lub śniegu. Przedłużacz może zatem spokojnie znajdować się poza domem przez cały rok, doskonale spełniając swoją rolę.

Poznaj nasze przedłużacze ogrodowe – cena, zastosowanie i przeznaczenie

Już wiesz, czego potrzebujesz do swojego idealnego oświetlenia ogrodu? Oczywiście są to przedłużacze ogrodowe. Cena tych produktów zaczyna się już od 39 złotych, co jest naprawdę niewielką kwotą za produkt tak wysokiej jakości. Jego atutem jest fakt, że powstał ze starannie dobranych materiałów, które gwarantują niezawodność przez długie lata. Lampki zewnętrzne, girlandy, lampy wiszące, a nawet oświetlenie wewnętrzne – to wszystko podłączysz bez żadnego wysiłku dzięki naszym przedłużaczom, listwom oraz pozostałym akcesoriom. Nie zwlekaj – zaopatrz się w nie już teraz i spełnij swoje marzenia!