Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Renifery świąteczne LED – prosty sposób na efektowną dekorację

dwa renifery świąteczne led

Renifery świąteczne do ogrodu to nie tylko ozdoby. Dzięki nim możesz w prosty sposób stworzyć świąteczny klimat. Jesteśmy pewni, że świąteczne renifery led z naszego sklepu będą elegancką i świecącą ozdobą Twojego domu. Ozdobą, która sprawi, że Twoi goście i sąsiedzi z zachwytu uniosą do góry brwi.

Ale ta dekoracja przede wszystkim zachwyci Ciebie. Kiedy w zimowy wieczór będziesz siedzieć wygodnie na kanapie i przez okno będziesz podziwiać świecącego renifera.

 

Renifery świąteczne, figurki w różnym rozmiarze

 

Kiedy staniesz przed wyborem reniferów świątecznych, zobaczysz różne opcje. Klasyką jest biały renifer z zimną barwą światła. Znajdziesz takie również u nas. Ale na pewno warto spojrzeć na nieco inną wariację renifera LED.

 

trzy brązowe renifery led świąteczne

 

Wyobraź sobie, jak taki renifer świąteczny led ozdobi Twój ogród lub podjazd. Będzie delikatnie rozświetlał ciemne noce, a ciepłe światło lampek będzie odbijać się od migoczącego śniegu. To naprawdę stworzy niepowtarzalny nastrój.

 

 

Renifery świąteczne jako świąteczny akcent

 

Zima jest takim czasem, w którym dnia jest mało i dość szybko robi się ciemno. A kiedy w tak radosnym okresie świąt Bożego Narodzenia nie ma śniegu – robi się ponuro.

Właśnie dlatego renifery świąteczne świecące są dobrym wyborem jeśli mówimy o dekoracji domu i ogrodu na święta.

Rozjaśnią szare wieczory. Ciepły blask światełek, którymi są oplecione, otuli otoczenie. A wieczorny widok z okna nie będzie już taki smutny i szary. Będzie przyjemniejszy.


W naszym sklepie internetowym oferujemy różnorodne renifery świąteczne, które są idealne do dekoracji na zewnątrz w czasie świąt.

Te urocze figurki reniferów są nie tylko ciekawym dodatkiem do Twojego ogrodu, ale także dodadzą magii świąt do Twojego otoczenia.

Zima jest takim czasem, że dnia jest mało i dość szybko robi się ciemno. A kiedy w tak radosnym okresie świąt Bożego Narodzenia nie ma śniegu – robi się ponuro.

Właśnie dlatego renifery świąteczne świecące są dobrym wyborem jeśli mówimy o dekoracji domu i ogrodu na święta.

Rozjaśnią szare wieczory. Ciepły blask światełek, którymi są oplecione, otuli otoczenie. A wieczorny widok z okna nie będzie już taki smutny i szary. Będzie przyjemniejszy.

 

Renifery świąteczne stojące w różnych rozmiarach

 

Renifery świąteczne, które znajdziesz w naszym sklepie, są dostępne w różnych rozmiarach. Najmniejszy renifer led ma 50 cm wysokości i – co ciekawe – jest na baterie. Możesz go postawić na przykład na parapecie w pokoju dziecka.

 

renifer świąteczny led na śniegu

 

Zaletą naszych reniferów świątecznych do ogrodu jest to, że mają różne pozycje.

Na przykład modele ATJA – jeden renifer świąteczny led z tej serii wygląda, jakby skubał trawkę. Drugi renifer leży z głową zadartą do góry.

renifer biały świecący

Oczywiście światło jest kluczowe. Renifery mają różne barwy światełek LED: ciepłe białe i chłodne białe, dzięki czemu możesz dostosować renifera do swojego gustu.

 

Czy renifery świąteczne można wykorzystać w środku?

 

Nic nie stoi na przeszkodzie! Śmiało możesz wykorzystać je w środku.

Gdzie? Na przykład w ogrodzie zimowym swojej restauracji. Albo w witrynie swojego sklepu.

Ważne jest to, że światełka, które oplatają renifery, nie świecą bardzo mocno. Więc nie będą razić w oczy. Dzięki temu możesz je ustawić tam, gdzie chcesz. 

Witryna sklepowa, recepcja hotelu, aranżacja na sesje świąteczne – żaden problem.

Pytania i Odpowiedzi

Czy renifery świąteczne są na prąd?

Tylko jeden renifer led w naszym sklepie jest na baterie. To ten najmniejszy. Wszystkie pozostałe renifery są na prąd. Więc jeśli chcesz ozdobić swój ogród taką dekoracją, musisz przygotować zasilanie, do którego go podepniesz.

Czy renifer świąteczny do ogrodu jest wodoodporny?

Nasze renifery możesz postawić w ogrodzie lub na tarasie i zostawić je tam na całą zimę. Lampki są wodoodporne, a technorattan, (którym są oplecione niektóre modele) to tworzywo elastyczne i odporne na promienie UV.