Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Kinkiety solarne – doskonałe oświetlenie zewnętrzne

Wybierając oświetlenie zewnętrzne do swojego ogrodu, na taras i do pozostałych elementów przydomowej przestrzeni, możesz zdecydować się na kilka wariantów. Spośród nich doskonałym rozwiązaniem są kinkiety solarne, które stanowią świetną alternatywę dla klasycznych kinkietów. Są estetyczne, ekonomiczne, ekologiczne i łatwe w obsłudze. Dzięki nim podświetlisz wszystkie najważniejsze elementy znajdujące się na zewnątrz i podniesiesz poziom bezpieczeństwa domowników i gości. Idealnie oświetlona przestrzeń przed domem stwarza także niepowtarzalny klimat, który wręcz zachęca do spędzania letnich wieczorów i nocy na świeżym powietrzu. Chcesz się zaopatrzyć w ten rodzaj lampy solarnej? Bez trudu znajdziesz ją w tej kategorii naszego sklepu – sprawdź to już teraz!

Kinkiety solarne i ich zalety

Dlaczego kinkiety solarne są dobrym rozwiązaniem do Twojego ogrodu? Ogromnym atutem jest ich ekonomiczność. Tak jak pozostałe lampy solarne, tak i kinkiety zasilane są energią słoneczną i to właśnie dzięki niej zapalają się tuż po zapadnięciu zmroku. Oznacza to, że jedyny koszt, jaki musisz ponieść, to ten związany z zakupem lampy, gdyż użytkowanie jej w żaden sposób nie zwiększy Twoich rachunków za prąd. Kolejną zaletą jest fakt, że ten typ kinkietów nie wymaga żadnego okablowania. Nie musisz więc przejmować się skomplikowanymi zabiegami związanymi z organizacją kabli czy dostępem do gniazdka. Skupiając się na zaletach tego typu lamp, nie można pominąć ich estetycznego wyglądu. Modele dostępne w naszym sklepie cechują się prostym, lecz efektownym i eleganckim designem, który wpasuje się w klimat Twojej przydomowej przestrzeni. Możliwości jego zastosowania są naprawdę spore – przy jego pomocy podświetlisz elewację, drzwi wejściowe, bramę wjazdową do garażu, taras, pergole oraz pozostałe ważne elementy.

Kinkiety solarne – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Kinkiety solarne, które dostępne są w naszym sklepie, wyposażone są w różnego rodzaju udogodnienia. Należy wśród nich wymienić m.in. czujnik zmierzchu oraz czujnik ruchu. Dzięki pierwszemu z nich kinkiet uruchamia się automatycznie tuż po wykryciu zmroku. Drugi zaś sprawia, że lampa świeci się dopiero wtedy, gdy wykryje ruch. To wpływa na jej energooszczędność, a także pomoże uchronić się przed intruzami i nieproszonymi gośćmi. Kinkiety emitują jasne, intensywne światło, które znakomicie rozświetli wybrany obszar. Są wykonane z wodoodpornych materiałów, dlatego nie ma potrzeby demontowania ich na zimę lub jesień. Kinkiety solarne to zatem bardzo dobry wybór do Twojego ogrodu – przekonaj się o tym już teraz i złóż swoje zamówienie!