Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • wieniec świąteczny
  Wkrótce dostępny

  Wieniec świąteczny THUJA, 45cm, na baterie

  137,00 z VAT Dowiedz się więcej
 • wieniec z lampkami
  Wkrótce dostępny

  Wieniec z oświetleniem LED, BYSKE, 45 cm na baterie

  145,00 z VAT Dowiedz się więcej

Wieńce świąteczne na drzwi – pierwszy świąteczny akcent

 

Kiedy odwiedzasz rodzinę lub znajomych w ich domach – stajesz przed drzwiami. I bardzo często to na nich widzisz pierwsze świąteczne dekoracje. A nie ma nic bardziej prostego i jednocześnie świątecznego niż wianki na drzwi.

Wariacji jest mnóstwo – z szyszkami, z kokardą lub innymi ozdobami, które kojarzą się z tym wyjątkowym zimowym czasem w roku.

My dajemy Ci prostotę. Zwykły wieniec na drzwi świąteczny, opleciony światełkami, które dają przyjemne ciepłe światło. Możesz je udekorować czymkolwiek chcesz, albo możesz taki gotowy wieniec zawiesić na swoich drzwiach lub bramie.

Chcemy, abyś mógł lub mogła znaleźć coś wyjątkowego dla siebie i swojej rodziny. Dlatego oferujemy wieńce świąteczne na drzwi w różnych rozmiarach – od tych mniejszych, które idealnie pasują na drzwi, po większe, które staną się centralną ozdobą stołu w salonie.

Teraz możesz stworzyć wyjątkową atmosferę świąt, która będzie odzwierciedlała Twoje preferencje.

Zielone wianki świąteczne na drzwi

 

Nasze wieńce na drzwi są wykonane ze sztucznych materiałów, które perfekcyjnie imitują prawdziwą jodłę. Czy to zaleta? Naszym zdaniem – tak.

Po co każdego roku masz zaprzątać sobie głowę zakupem wieńca? Nie zawsze sztuczne oznacza złe. W tym przypadku to zaleta, ponieważ możesz wykorzystać sztuczny wieniec bożonarodzeniowy na drzwi przez lata. I każdego roku ozdobić go inaczej, dzięki czemu nie będzie powtarzalną dekoracją.


 

 

Kolejnym plusem jest to, że nie będą irytować Cię opadające na wycieraczkę igły. Albo fakt, że z bujnego wieńca zostały same gałązki i musisz go wyrzucić.

Nie martw się, że sztuczne wieńce wyglądają brzydko i tandetnie. To już nie te czasy. Nasze wianki świąteczne na drzwi są gęsto wyplecione i z powodzeniem imitują prawdziwe gałązki jodły. Z daleka ciężko będzie dojrzeć różnicę.

 

Wianki na drzwi świąteczne – gotowe do montażu

 

Niektóre z naszych wieńców są już oplecione delikatnymi światełkami LED, które dają przytulny blask i podkreślają świąteczny nastrój.

Część modeli ma wtyczkę i jest na prąd, a część jest na baterie. Świąteczne wianki na drzwi, które działają na baterie to wyjątkowe ułatwienie sobie życia.

 

 

To praktyczne rozwiązanie pozwoli Ci umieścić wieńce tam, gdzie tylko zechcesz. Bez konieczności ciągnięcia przedłużaczy czy szukania gniazdek. Co więcej, baterie dajemy Ci w zestawie.

Dodatkowo, te wieńce świąteczne na drzwi mają wbudowany TIMER. Jeśli go włączysz – wianek sam włączy się i będzie działać przez 6h, a następnie wyłączy się na 18h. I ponownie włączy. I tak w kółko : )

Ale nie spisujmy na straty wieńców świątecznych na prąd! Jeśli w pobliżu domu lub furtki masz przygotowane gniazdko, to nie musisz się niczym przejmować.

 

Świąteczne wieńce na drzwi – nie tylko na zewnątrz

 

Od zawsze namawiamy klientów do kombinowania. Świąteczne wianki na drzwi na zdjęciach są zwykle zawieszone. Ale niech to nie ogranicza Twojej wyobraźni.

Taki wieniec na drzwi na Boże Narodzenie spokojnie możesz… położyć na stole. Wkładasz do środka świece lub świecznik i oryginalna dekoracja gotowa.

Wyobraź sobie, że wracasz z pracy i pierwsze co wita twój wzrok to duży wieniec świąteczny na drzwi, lekko przyprószony śniegiem, spod którego skrzy się ciepłe światło lampek.

Dzięki naszym wieńcom świątecznym, możesz cieszyć się magią świąt w prosty i wygodny sposób.

Dodaj trochę świątecznego uroku do swojego domu już teraz i poczuj, jak Boże Narodzenie staje się bardziej wyjątkowe niż kiedykolwiek wcześniej.