Opis
Reflektor solarny do ogrodu
W ciągu dnia nie przykuje Twojej uwagi. Jednak po zmroku reflektor solarny ogrodowy jest w stanie wydobyć z Twojego ogrodu to, co najlepsze.
Ładuje się energią słoneczną – dzięki temu nie musisz myśleć o zasilaniu elektrycznym w ogrodzie. Twój rachunek za prąd nie wzrośnie, no a solarne oświetlenie to kolejny krok do bycia eko.
Przyczepimy się jeszcze do tej elektryki. Jeśli masz dzieci lub zwierzaki, brak przewodów elektrycznych w ogrodzie jest tylko na plus.
Pierwsze ładowanie - ważna sprawa
W instrukcji znajdziesz graficzną informację, jak powinno wyglądać pierwsze ładowanie reflektora. Wyjaśniamy je poniżej, gdyby była niezrozumiała.
1.
Rozpakuj lampę i ustaw przełącznik ON/OFF w pozycji ON. Następnie zamontuj ją i ładuj przez 12 godzin w ciągu dnia.
2.
Po 12 godzinach ładowania ustaw przełącznik na pozycję OFF na całą noc. Chodzi o to, by lampa jeszcze nie działała po zmroku.
3.
Następnego dnia rano ponownie ustaw przełącznik w pozycji ON na 12h. Powtórz krok 1 i 2 tak, by łączny czas ładowania lampy wyniósł 36 godzin bez włączania jej w nocy.
Takie ładowanie przed pierwszym użyciem jest ważne, bo pozwoli w pełni naładować baterię. Dzięki temu Twój reflektor będzie wykorzystywać 100% baterii i będzie bardzo wydajny.
Być może pierwsze ładowanie wyda Ci się żmudnym procesem, jednak nie pomijaj tego kroku. Sprawi to, że reflektor będzie wykorzystywać maksimum swoich możliwości.
Reflektor solarny LED – łatwy montaż
Wbijasz reflektor solarny w ziemię i… to wszystko ; )
Spoty ogrodowe to naprawdę proste w obsłudze oświetlenie. Nie potrzebują wiele, by nocą podświetlać na przykład drzewa.
Jedyne, o czym dobrze jest pamiętać, to samo umieszczenie reflektorów solarnych w ogrodzie.
Wbij je w ziemię w takich miejscach, by w ciągu dnia były jak najdłużej oświetlone słońcem.
Sam się włączy – wbudowany czujnik zmierzchu
Jeszcze większą wygodę daje czujnik zmierzchu. Wykrywa zmrok i sam włącza reflektor solarny.
Można powiedzieć, że jest to produkt o którym możesz zapomnieć. Wbijasz taki reflektor w ziemię i nie dość, że nie potrzebujesz kilometrów kabli, to w dodatku sam się włączy i wyłączy.
Reflektor solarny – przede wszystkim wytrzymały
Reflektor jest przystosowany do warunków zewnętrznych.
Jest zrobiony z wytrzymałego materiału. Nie przeszkadza mu deszcz, a nawet śnieg.
Dzięki temu możesz zostawić go w ogrodzie na cały rok. Jeśli jednak nie chcesz wystawiać reflektorów na zimowe warunki i nie potrzebujesz oświetlać ogrodu zimą – zawsze możesz wyjąć spoty i schować je do wiosny.
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.