Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Lampy naturalne, które uzupełnią Twoje wnętrze

 

Lampy naturalne, czyli połączenie harmonii natury z nietuzinkowym designem.

Nasze lampy są stworzone z myślą o tych, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza ciepłą i przyjemną atmosferę. A wszystko dzięki naturalnym materiałom, które daje nam matka natura: rattan i trzcina.

Z rośliny, która rośnie gdzieś na świecie powstają m. in. meble i lampy.

 

lampy naturalne

 

Z daleka są dekoracją, która uzupełnia wnętrze. A z bliska zobaczysz ich nieidealność – strukturę rośliny i włókna. Raz ciemniejsze, raz jaśniejsze. Dzięki temu kolor całej lampy jest pełniejszy.

 

Dopasuj lampę naturalną do własnego stylu

 

W tej kategorii znajdziesz mnóstwo propozycji lamp naturalnych. Bogactwo wzorów i stylów, pozwoli Ci dopasować lampę do każdego pomieszczenia, od sypialni po salon, kuchnię czy biuro.

Dzięki unikalnym detalom i ręcznie wykonanym elementom, każda lampa staje się nie tylko oświetleniem, ale również wyrazem indywidualnego stylu i charakteru Twojego mieszkania.

Wyobraź sobie, jak wieczorem, po długim dniu pracy, siadasz w swoim ulubionym fotelu. Odchylasz głowę, wzdychasz i relaksujesz się w delikatnym ciepłym świetle, które przebija się przez ażurowy naturalny klosz lampy.

 

lampa naturalna do pokoju

 

Ta subtelna poświata sprawia, że ​​Twój pokój staje się przytulny i relaksujący. Idealny do odpoczynku.

 

Czy lampy naturalne dadzą radę na zewnątrz?

 

Nieustannie dbamy o to, by produkty, które u nas znajdziesz były nie tylko estetyczne, ale także funkcjonalne i trwałe. Dzięki temu masz pewność, że każda lampa, którą wybierzesz, będzie służyć Ci przez wiele lat.

Musisz pamiętać o tym, że naturalne materiały naturalnie się starzeją. Nie są odporne na deszcz i słońce, więc jeśli chcesz wykorzystać naturalną lampę na zewnątrz, umieść ją w zadaszonym miejscu. A na zimę najlepiej schowaj.

 

lampy naturalne na zewnątrz

 

Warunki w naszym kraju są nieco bardziej surowe, niż w Hiszpanii czy Włoszech, gdzie lampy naturalne wiszą na zewnątrz cały rok. Jednak to nie powinno Cię zniechęcać.

Wystarczy, że odpowiednio zadbasz o lampy z naturalnych materiałów i każdego lata będziesz mogła cieszyć się tarasem w iście hiszpańskim stylu.

Dlatego jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko oświetlenia, jeśli pragniesz stworzyć przytulną przestrzeń, która odzwierciedla Twoją miłość do natury, to zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją lamp naturalnych.

A jeśli nie wiesz, którą lampę wybrać – pamiętaj, że chętnie Ci pomożemy.