Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Girlanda ogrodowa 30m – rozwiązanie do dużego ogrodu

 

Jesteś szczęśliwym posiadaczem lub posiadaczką przydomowego ogródka o całkiem pokaźnych wymiarach? W takim razie koniecznie zadbaj o jego odpowiednie oświetlenie.

Lampy ogrodowe, reflektory czy łańcuchy świetlne to znakomite dodatki, które pozwolą Ci uzyskać efekty, o jakich marzysz.

Dzięki świetlnym rozwiązaniom podkreślisz wszystkie walory Twojego ogrodu, rozświetlisz go i wprowadzisz klimat pełen ciepła i przytulności.

Tak udekorowany ogród wręcz zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nawet po zmroku.

Szukasz girlandy, która będzie idealnie pasowała do Twojego ogródka? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. Oferowana tu girlanda ogrodowa 30m jest tym, czego potrzebujesz.

 

Girlandy ogrodowe 30m – co to za rodzaj oświetlenia?

 

Czym są girlandy ogrodowe?

Są to łańcuchy, na których umieszczone są żarówki, które doskonale rozświetlają przestrzeń. Zawiesić je można w dowolnym miejscu – na ogrodzeniu, drzewie czy pomiędzy kilkoma oddalonymi od siebie punktami.

Oferowane przez nas girlandy ogrodowe 30m są odporne na działanie szkodliwych czynników, takich jak wysokie i niskie temperatury, wilgoć czy promieniowanie słoneczne.

Mogą być zatem całoroczną ozdobą Twojego ogrodu, tarasu lub balkonu. Już teraz sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i dokonaj najlepszego wyboru.

 

Girlanda ogrodowa 30m – skorzystaj z naszej oferty

 

Celem Twoich poszukiwań jest girlanda ogrodowa 30m? W tej kategorii znajdziesz zarówno gotową girlandę bez żarówek, jak i tę stworzoną na wymiar.

Zapoznaj się z naszym konfiguratorem i zmów girlandę na wymiar, jakiej potrzebujesz. Określ jej długość (30m), rozstaw żarówek oraz długość kabla zasilającego. Wybierz również opcję zakończenia girlandy: haczyk lub gniazdo przelotowe. Możesz również dobrać przełącznik ON/OFF. Dzięki niemu włączenie i wyłączenie tej świetlnej dekoracji zajmie zaledwie chwilę.

Druga opcja to gotowy sznur 30m girlandy dostępny od ręki. Gotowe modele mają system modułowy – to znaczy, że mają specjalne zakończenie i w przyszłości możesz dokupić i przyłączyć kolejne odcinki.

 

Girlandy ogrodowe 30m – z żarówkami czy bez?

 

Zastanawiasz się, czy girlanda, którą od nas otrzymasz, będzie kompletna Nie – do jej prawidłowego działania, potrzebne będą żarówki.

Jednak bez obaw, znajdziesz je w naszym sklepie. Możesz wybierać spośród kilku wariantów o różnej barwie i natężeniu światła.

A może zależy Ci na tym, aby móc dostosować jasność do Twoich aktualnych potrzeb lub zajęć? Takie żarówki również posiadamy w sprzedaży.

Przekonaj się o tym już teraz – zamów girlandy ogrodowe 30m i wyposaż je w wysokiej jakości żarówki, które idealnie rozświetlą Twoją przydomową przestrzeń.