Wynajem Ledonu 

Oprócz girland mamy dla Ciebie coś nowego
– coś, co z pewnością urozmaici Twoje przyjęcie i wprowadzi świeży, nieszablonowy akcent.

Nada ciekawego charakteru. Sprawi, że goście weselni będą kojarzyć Wasze wesele z fajnym hasłem.
Nasze ledony na wesele.

Neon na wesele? Nie! To ledon

Ledon to (nie)stety nie to samo, co neon na wesele. 

Zamiast szkła – tworzywo sztuczne. Dzięki temu jest dużo lżejszy od klasycznego neonu i może przybrać taki kształt, jaki sobie zamarzysz.
Zamiast mieszanki gazów szlachetnych i rtęci – energooszczędna taśma led. Przekłada się to na ponad 5 lat świecenia. Wow!

Dlaczego zdecydowaliśmy się na ledony?

– To proste – wyglądają super! A tak bardziej poważnie – między innymi dlatego, że są lekkie. Więc montaż takiego napisu na wesele nie jest tak problematyczny, jak w przypadku neonu. Poza tym tworzywo sztuczne jest bezpieczniejsze w transporcie niż szkło. Szczególnie przy kilkudziesięciu wynajmach rocznie. / Ania

Zawieś go na ściance za Parą Młodą. Lub na ściance do zdjęć. A może przy barze? Lub stole z alkoholem? Działaj!

napis na wesele, neon na wesele
napis na wesele, ledon na wesele

Napis na wesele - "hej wesele!"

„hej wesele!” to hasło, które kojarzymy z pewnym weselem. Kiedy ktoś krzyknął „wesele heeej!” cała sala odpowiadała „heeeej!”. Zmieniliśmy szyk i stworzyliśmy własną propozycję. Ten okrzyk wywołuje u nas uśmiech. Sprawia, że wracają same najlepsze wspomnienia z tamtej imprezy.

Chcemy, żeby nasz ledon na wesele był taką wisienką dla Twojego przyjęcia. Taką kropką nad i. Dopełnieniem, które będzie kojarzyć ci się z najlepszymi historiami z Twojego wesela.

Nasz napis na wesele to dwa osobne, niepołączone ze sobą słowa. Co to znaczy dla Ciebie? Że możesz go ustawić i zawiesić tak, jak chcesz.

Ledon jest szczelny. Więc jeśli planujesz wesele w plenerze bez obaw możesz go zawiesić na zewnątrz.

Jeśli w Twojej głowie pojawiła się wątpliwość, czy napis nie jest za jasny i nie jarzy po oczach to uspokajam – do napisu dołączamy piloty, którymi możesz ustawić jasność. Dobry bajer!

Ledon na wesele - "gorzko gorzko"

Nasza nowość to bardziej całuśna i szalona propozycja – oto ledon “gorzko gorzko“.

Jest dość duży – ma aż 115 cm x 80 cm!

Ściemnianie u nas to klasyka, zatem ten napis również ma opcję regulacji jasności. Ledon takich rozmiarów może dość jarzyć po oczach, więc przyciemnianie jasności to must have.

Co jeszcze? Możesz ustawić taki kolor, jaki tylko sobie zamarzysz. Różowy? Zielony? Morski? Proszę bardzo. Dostajesz pilota i bawisz się kolorami.

Jeśli mimo wszystko jesteś jednak zwolenniczką klasyki – napis może też świecić po prostu na biało.

Zdajemy sobie sprawę, że weselicie się nie tylko wewnątrz. Coraz więcej imprez odbywa się w plenerze – nasz napis jest szczelny, więc śmiało możesz go wykorzystać jako dekorację na przykład na wesele w ogrodzie.

 

PS. Więcej zdjęć naszych napisów zobaczysz tutaj.

ledon na wesele
napis na wesele

Zaproś napis na swoje wesele

Mamy w sobie pociąg do wyjątkowości. Dlatego chcemy, żeby nasze napisy były w pewnym stopniu niepowtarzalne. Niespotykane. Takie szczere, po polsku.

Z chęcią oddamy je w Twoje ręce. Niech tworzą historie, niech rozluźniają atmosferę, niech podnoszą brwi i wywołują uśmiechy.

Zapytaj nas o szczegóły

PS. Jesteś dekoratorką? Florystką? Daj znać – przygotujemy specjalną ofertę.

    * Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka Prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

    * pola wymagane

    Jeśli do 2-3 dni nie otrzymasz od nas wiadomości zwrotnej, sprawdź folder SPAM ; )

    hej wesele, napis na wesele