Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Girlanda ogrodowa 20 m – doskonały pomysł na oświetlenie ogrodu

 

Girlandy ogrodowe to coraz powszechniej stosowane rozwiązanie. Jeszcze jakiś czas temu kojarzone wyłącznie ze Świętami Bożego Narodzenia, dziś w powszechnym użyciu są przez cały rok.

Te łańcuchy świetlne mają w sobie wiele niepowtarzanego uroku i są w stanie odmienić nie tylko ogród, lecz także taras, balkon czy altankę. Dzięki nim wszystkie elementy są dobrze oświetlone i prezentują się niezwykle przytulnie.

Girlandy można wieszać na kilka sposobów i za każdym razem możesz uzyskać inny efekt. Znalezienie odpowiedniego łańcucha świetlnego to dla Ciebie spore wyzwanie? Nie u nas! W tej kategorii naszego sklepu dostępna jest girlanda ogrodowa 20m, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Girlandy ogrodowe 20m – nie tylko dekoracja

 

Girlandy ogrodowe 20m mogą pełnić kilka funkcji.

Jedną z nich jest z pewnością funkcja dekoracyjna – w końcu rozwieszona girlanda prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i estetycznie. Przykuwa wzrok i sprawia, że ogród lub taras nabiera zupełnie innego wyglądu.

Drugą, a w zasadzie najważniejszą funkcją, jest perfekcyjne rozświetlenie przestrzeni. Twój ogród może zamienić się w idealne miejsce na randkę, imprezę czy też spokojny wieczór przy ulubionej lekturze.

Dobre oświetlenie podnosi również poziom bezpieczeństwa gości i gospodarzy i ułatwia funkcjonowanie po zmroku.

 

Girlanda ogrodowa 20m na miarę Twoich oczekiwań

 

Potrzebna Ci girlanda ogrodowa 20m? U nas zamówisz ją w zaledwie parę chwil. Zapoznaj się z naszym konfiguratorem i podaj wszystkie istotne kwestie.

Jeśli wybierzesz girlandę na wymiar – w pierwszym kroku musisz wybrać kolor girlandy, wybierając spośród białych i czarnych. W kolejnym etapie ustal długość girlandy (20m), rozstaw żarówek, długość kabla zasilającego oraz rodzaj zakończenia girlandy (haczyk lub gniazdko przelotowe).

Na tym w zasadzie koniec – teraz my przystępujemy do pracy, aby stworzyć girlandę na miarę wszystkich Twoich potrzeb.

A może jesteś zainteresowany/na zakupem gotowej girlandy o długości 20m? U nas ją znajdziesz. Możesz wybierać spośród modeli z miejscem na różną liczbę żarówek (np. 20, 26 lub 40).

 

Girlanda ogrodowa 20m – jakie żarówki będą najlepsze?

 

Dokonując zamówienia u nas, musisz wiedzieć, że girlanda ogrodowa 20m nie jest wyposażona w żarówki.

Bez problemu jednak zaopatrzysz się w nie w naszym sklepie. Możesz wybierać spośród wariantów o różnym natężeniu i barwie światła. Które z nich będą najlepsze? To zależy od Twoich preferencji.

Dobrym rozwiązaniem są żarówki wyposażone w regulację natężenia światła, dzięki czemu możesz dopasować oświetlenie do swoich aktualnych potrzeb i nastroju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz – z chęcią rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.