Wynajem Światełek
"Fairy Lights"

Jest to nowość w naszej ofercie!
Delikatne światełka „fairy lights” możemy wykorzystać zarówno w rustykalnych klimatach,
jak i bardziej eleganckich i wyszukanych miejscach na przyjęcia weselne.

Poczuj magię delikatnych światełek!

Wychodzimy potrzebom naprzeciw i wprowadzamy do oferty wynajem nowych światełek – „fairy lights”. Jest to dekoracja świetlna przypominająca wyglądem światełka choinkowe – bardzo delikatna i subtelna nadaje całemu wystroju „lekkości”. Zawieszone nad głowami gości przypominają rozgwieżdżone niebo, co naprawdę wygląda niesamowicie.

Subtelna dekoracja o szerokim zastosowaniu

Nasze światełka na wesele możemy wykorzystać w aranżacjach rustykalnych – na przykład stodołach. Drobne lampki „fairy lights” bardzo dobrze wyglądają w połączeniu z drewnem i zielenią. Równie dobrze możemy je wykorzystać do stylu boho. Brąz, białe materiały, hafty, czy łapacze snów – wszystkie te elementy mają za zadanie stworzyć wystrój lekki i swobodny. Nasze weselne światełka będą strzałem w dziesiątkę dla dopełnienia tej dekoracji. Nie zapominajmy o przyjęciach weselnych w stylu bardziej eleganckim i dostojnym. Delikatność światełek „fairy lights” dodatkowo uwydatni charakter przyjęcia, świetnie komponują się one ze złotymi ornamentami, kryształem oraz oczywiście bielą.

W pełni bezpieczne
na zewnątrz

I w końcu wesela plenerowe! Czy w namiocie, czy pod gołym niebem – światełka, które Wam oferujemy są w pełni wodoodporne. Bez obaw możemy stworzyć za ich pomocą zewnętrzne oświetlenie przyjęcia. Zamontowane na zewnątrz nad stołami lub parkietem z pewnością stworzą coś niezapomnianego. Natomiast podwieszone w namiotach do samej góry będą dawać bardzo delikatne światło tworząc iście magiczny klimat.