Wynajem Światełek
“Fairy Lights”

Wynajem lampek na wesele to nowość w naszej ofercie!
Delikatne światełka “Fairy Lights” możemy wykorzystać zarówno w rustykalnych klimatach,
jak i bardziej eleganckich i wyszukanych miejscach na przyjęcia weselne, event lub inne wydarzenie. 

Poczuj magię delikatnych światełek!

Wychodzimy potrzebom naprzeciw i wprowadzamy do oferty wynajem nowych światełek – “Fairy Lights”.

Jest to dekoracja świetlna przypominająca wyglądem światełka choinkowe – bardzo delikatna i subtelna nadaje całemu wystroju “lekkości”. Zawieszone nad głowami gości przypominają rozgwieżdżone niebo, co naprawdę wygląda niesamowicie.

Sprawdzą się umieszczone w środku, jako dekoracja sali weselnej lub na zewnątrz – rozwieszone między drzewami, a nawet swobodnie zwisając z gałęzi, tworząc oryginalne tło do zdjęć.
Dysponując takim rodzajem oświetlenia, możemy puścić wodze wyobraźni i stworzyć coś naprawdę oryginalnego. Nareszcie możemy tworzyć dekoracje iście z pinterestowych zdjęć.

Subtelna dekoracja o szerokim zastosowaniu

Nasze światełka na wesele możemy wykorzystać w aranżacjach rustykalnych – na przykład stodołach.

Drobne lampki “fairy lights” bardzo dobrze wyglądają w połączeniu z drewnem i zielenią. Równie dobrze możemy je wykorzystać do stylu boho. Brąz, białe materiały, hafty, czy łapacze snów – wszystkie te elementy mają za zadanie stworzyć wystrój lekki i swobodny. Nasze weselne światełka będą więc strzałem w dziesiątkę dla dopełnienia tej dekoracji.

Nie zapominajmy o przyjęciach weselnych w stylu bardziej eleganckim i dostojnym. Delikatność światełek “fairy lights” dodatkowo uwydatni charakter przyjęcia, świetnie komponują się one ze złotymi ornamentami, kryształem oraz oczywiście bielą.

W pełni bezpieczne na zewnątrz

I w końcu wesela plenerowe!

Czy w namiocie, czy pod gołym niebem – światełka, które Wam oferujemy są w pełni wodoodporne. Bez obaw możemy stworzyć za ich pomocą zewnętrzne oświetlenie przyjęcia.

Zamontowane na zewnątrz nad stołami lub parkietem z pewnością stworzą coś niezapomnianego. Natomiast podwieszone u sufitu w namiotach będą dawać bardzo delikatne światło tworząc iście magiczny klimat.

Zapytaj nas o ofertę