Kabel przedłużający 2m czarny, SYSTEM LED 230V

45,90 z VAT

Wkrótce dostępny

Brak w magazynie

Zostaw nam swój adres e-mail, powiadomimy Cię o dostępności produktu.

 


 

Opis

Dane techniczne:

Kabel przedłużający do lampek z systemu: SYSTEM LED 230V. Możesz podłączyć go do kabla zasilającego i tym samym go przedłużyć, lub możesz podłączyć go między sznurami lampek z SYSTEM LED.

  • Seria: SYSTEM LED
  • Kolor kabla: czarny
  • Szerokość / długość: 2 m
  • Napięcie: 230V AC
  • Wodoodporność: IP44
  • Zastosowanie: wew. / zew.


UWAGA:
Jeśli kupiłaś lub kupiłeś lampki w innym sklepie, ten przedłużacz nie będzie pasować do Twoich światełek.
Ten przedłużacz pasuje tylko do lampek z serii SYSTEM LED.

SYSTEM LED, który daje wiele możliwości

Na grafice poniżej możesz zobaczyć, jak SYSTEM LED działa w praktyce. Światełka, sople i kurtyny z tego systemu, to identyczne lampki, które mają takie same zakończenia.

Możesz je łączyć, przedłużać i mieszać. To pozwoli Ci oświetlić i udekorować na przykład wejście do domu i drzewo na jednym zasilaniu.

Takie światełka wykorzystuje się na galeriach handlowych i innych dużych obiektach, do dekoracji świątecznych. Ale kto powiedział, że nie możesz mieć tak samo dobrej jakości w swoim domu?

Bezpieczeństwo i jakość w Twoim ogrodzie

Wszystkie światełka z tej serii mają grubszy gumowy kabel. Dzięki takiej izolacji lampki mają lepszą wytrzymałość na warunki zewnętrzne.

Gumowe światełka możesz zostawić na zewnątrz cały rok. Gruby gumowy kabel jest bardzo dobrą izolacją i sprawia, że nie musisz ich ściągać na zimę.

drzewo oplecione światełkami

Jak skompletować światełka z SYSTEM LED?

Najlepiej zacząć od rozplanowania dekoracji – wiemy, że właśnie w tym momencie mogłaś/eś głęboko westchnąć i przewrócić oczami. Ale zaczekaj.

SYSTEM LED ma jeden zasilacz, do którego możesz podłączyć maksymalnie 400W lub 100m (pamiętaj, że nie jest dołączony do światełek).

kabel zasilający do SYSTEM LED

W specyfikacji produktów z serii SYSTEM LED znajdź informację o poborze prądu (W) i zsumuj te dane. Dzięki temu sprawdzisz, czy jeden zasilacz udźwignie całą dekorację.

Następnie możesz wybierać i kombinować ze sznurami i soplami.

Pamiętaj też o akcesoriach. SYSTEM LED ma rozdzielacz, którym poprowadzisz lampki z jednego kierunku w dwie różne strony oraz kabel przedłużający bez diod LED.

Gumowa izolacja = lepsza wytrzymałość

Kabel (czyli izolacja elektrycznego przewodu) w klasycznych lampkach zwykle jest zrobiony z tworzywa PVC. Takie tworzywo sztywnieje w niskich temperaturach. A to przekłada się na jakość światełek.

Sztywny cienki kabelek + wiatr (lub jakiekolwiek mocniejsze szarpnięcie) = uszkodzony przewód elektryczny w światełkach. Czyli przykładowo pół sznura świeci, a pół nie.

SYSTEM LED to światełka z gumowym kablem, a taki kabel nie sztywnieje w minusowych temperaturach. Oznacza to, że są one bardziej wytrzymałe na zimowe warunki atmosferyczne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kabel przedłużający 2m czarny, SYSTEM LED 230V”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *