Wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Rzeszowie

dekoracje na wesele

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Rzeszów

Cześć! Jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz dekoracji ślubnych w Rzeszowie. To wspaniale, bo tak się składa, że możesz u nas wynająć dekoracje, którymi upiększysz swoją imprezę i odmienisz miejsce Twojego wesela.

A jeszcze lepiej się składa, bo nasze biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa i możesz wypożyczyć od nas dekoracje z odbiorem osobistym.

Od par młodych, które wypożyczały u nas dekoracje często słyszymy, że „robią robotę”. Tak naprawdę, to tylko trochę światła – ale z drugiej strony światłem można zaczarować właściwie każde miejsce.

wesele w namiocie otfinów

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Rzeszów

Od 2018 do 2023 roku montowaliśmy nasze dekoracje na imprezach. Mamy za sobą kilkaset montaży, kilkadziesiąt tysięcy kroków na drabinie, setki wkręconych żarówek oraz miliony uśmiechów i westchnień zachwytu.

Zjedliśmy na tym zęby, a wiedza i doświadczenie zostały. I właśnie to – oprócz naszych dekoracji – od nas wypożyczasz. Dlatego nasza firma jest czymś więcej, niż tylko wypożyczalnią ślubnych dekoracji w Rzeszowie.

Przez te kilka lat drugą dziewczyną Wojtka była drabina. Wspinał się po drzewach, a nawet dachach.

Jak to w życiu bywa mieliśmy kilka nieprzewidzianych sytuacji, ale każdą udało się rozwiązać. Nigdy nie zostawiliśmy klientów na lodzie.

Montowaliśmy w 2 lub 3 osoby. Ja (Ania) wyobrażałam sobie, że dekoruję własną imprezę i na każdym z kilkuset montaży chciałam, żeby wszystko było zarówno idealnie, jak i bezpiecznie.

Co o nas mówią?

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Rzeszowie – zobacz, co dla Ciebie mamy

wesele w namiocie

Ciepłe światło żarówek będzie fantastycznie pasować do Twojej imprezy. Stworzy przytulny klimat do rozmów przy stole i idealną atmosferę do szaleństw na parkiecie. Wynajmij girlandę w naszej wypożyczalni – możesz ją wygodnie odebrać w Rzeszowie – i zadbaj o światło na Twoim przyjęciu.

wesele w plenerze, solankowe zacisze

Światełka „fairy lights” to bardzo subtelne i delikatne oświetlenie. A dzięki temu, że są wodoodporne możesz je bez obaw zamontować na zewnątrz. Opleć nimi drzewo, filary lub stwórz świetlny tunel, jak na zdjęciu wyżej. Jeśli zastanawiałaś się, czy w Rzeszowie znajdziesz taką dekorację, to trafiłaś idealnie. Kliknij poniżej i przeczytaj więcej o naszych lampkach „fairy lights”.

strefa relaksu na wesele

Nasza strefa relaksu to girlanda zawieszona na drewnianych słupkach, leżaki i skrzynki. Możesz wypożyczyć od nas całą strefę lub niektóre jej elementy (dopasujemy do Ciebie naszą ofertę). Jeśli szukałaś wypożyczalni dekoracji ślubnych, która ma leżaki, to dobrze trafiłaś. Odwiedź nas w Rzeszowie.

Napis led na wesele

Nasze napisy są lekkie, bezpieczne, można regulować ich jasność i zmieniać kolory. Z chęcią oddamy je w Twoje ręce. Niech tworzą historie, niech rozluźniają atmosferę, niech podnoszą brwi i wywołują uśmiechy. Jeśli szukasz właśnie takich napisów, to zapraszamy do naszego biura w Rzeszowie.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • pomożemy Ci przeliczyć ilość girland lub światełek potrzebnych do dekoracji. Zaproponujemy też kilka opcji, jak możesz je sobie zawiesić
 • nie traktujemy Cię jak bankomatu – jesteśmy szczerzy i jeśli okaże się, że na sali nie ma do czego przymocować podwieszanych dekoracji, to Ci o tym powiemy
 • dekoracje możesz odebrać od nas kilka dni przed imprezą. Zwrot umawiamy na spokojnie po weselu. Przecież emocje muszą opaść, a zmęczenie musi minąć
 • przy odbiorze osobistym naszych dekoracji dokładnie wszystko tłumaczymy: jak działa ściemniacz, jak łączyć ze sobą lampki, jak zmieniać kolory napisu
 • dzielimy się wskazówkami montażowymi, które sami zdobywaliśmy przez lata
 • u nas nie ma wypożyczenia „na gębę”. Wcześniej podpisujemy umowę (zdalnie lub na miejscu), która chroni zarówno nas, jak i Ciebie
 • działamy legalnie – mamy zarejestrowaną firmę, płacimy podatki, wystawiamy faktury
 • nasze dekoracje są przede wszystkim bezpieczne. Muszą takie być, bo są na prąd. Nie ma u nas prowizorki i pozaklejanych taśmą kabli, które gdzieś wystają. Lampki i napisy są wodoodporne, więc bez obaw możesz je wykorzystać w plenerze.
 • żarówki w girlandach dają ciepłe i bardzo przyjemne światło, które stworzy przytulną atmosferę na Twojej imprezie
 • zarówno przed każdym wynajmem, jak i po dokładnie czyścimy nasze leżaki. Masz pewność, że są one czyste i odświeżone
 • jeśli się zdarzy, że jednak zrezygnujesz z naszych usług przed podpisaniem umowy – nie obrazimy się 🙂

Jak znaleźć naszą wypożyczalnię dekoracji ślubnych w Rzeszowie?

Zastanawiasz się, jak do nas trafić? Nasza wypożyczalnia dekoracji ślubnych znajduje się w samym centrum Rzeszowa. Nie musisz martwić się o samochód, bez problemu zaparkujesz obok naszego biura.

Napisz do nas

Pamiętaj, że chętnie Ci pomożemy.
Jeśli nie wiesz, którą dekorację wybrać, będziesz mieć jakieś wątpliwości lub pytania – napisz do nas (maila, na instagramie lub whatsapp).

Pomożemy, doradzimy i razem zaplanujemy dekorację.

Jesteśmy w kontakcie ; )

tel./whatsapp: 697 527 476
mail: info@girlandowo.pl