Wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Rzeszowie

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych Rzeszów

Cześć! Jeśli tu jesteś, to znaczy, że szukasz dekoracji ślubnych w Rzeszowie. To wspaniale, bo tak się składa, że możesz u nas wynająć dekoracje, którymi upiększysz swoją imprezę i odmienisz miejsce Twojego wesela.

A jeszcze lepiej się składa, bo nasze biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa i możesz wypożyczyć od nas dekoracje z odbiorem osobistym.

Od par młodych, które wypożyczały u nas dekoracje często słyszymy, że „robią robotę”. Tak naprawdę, to tylko trochę światła – ale z drugiej strony światłem można zaczarować właściwie każde miejsce.

Nie jesteśmy typową wypożyczalnią dekoracji ślubnych w Rzeszowie

Od 2018 do 2023 roku montowaliśmy nasze dekoracje na imprezach. Mamy za sobą kilkaset montaży, kilkadziesiąt tysięcy kroków na drabinie, setki wkręconych żarówek oraz miliony uśmiechów i westchnień zachwytu.

Zjedliśmy na tym zęby, a wiedza i doświadczenie zostały. I właśnie to – oprócz naszych dekoracji – od nas wypożyczasz. Dlatego nasza firma jest czymś więcej, niż tylko wypożyczalnią ślubnych dekoracji w Rzeszowie.

girlandowo

Przez te kilka lat drugą dziewczyną Wojtka była drabina. Wspinał się po drzewach, a nawet dachach.

wypożyczalnia girlandowo

Jak to w życiu bywa mieliśmy kilka nieprzewidzianych sytuacji, ale każdą udało się rozwiązać. Nigdy nie zostawiliśmy klientów na lodzie.

girlandowo

Montowaliśmy w 2 lub 3 osoby. Ja (Ania) wyobrażałam sobie, że dekoruję własną imprezę i na każdym z kilkuset montaży chciałam, żeby wszystko było zarówno idealnie, jak i bezpiecznie.

Co o nas mówią?

Wypożyczalnia dekoracji ślubnych w Rzeszowie – zobacz, co dla Ciebie mamy

girlandowo wesele w ogrodzie

Girlandy żarówkowe

Ciepłe światło żarówek będzie fantastycznie pasować do Twojej imprezy. Stworzy przytulny klimat do rozmów przy stole i idealną atmosferę do szaleństw na parkiecie.

Wynajmij girlandę w naszej wypożyczalni – możesz ją wygodnie odebrać w Rzeszowie – i zadbaj o światło na Twoim przyjęciu.

wesele w plenerze, solankowe zacisze

Światełka „fairy lights”

Światełka „fairy lights” to bardzo subtelne i delikatne oświetlenie. A dzięki temu, że są wodoodporne możesz je bez obaw zamontować na zewnątrz. Opleć nimi drzewo, filary lub stwórz świetlny tunel, jak na zdjęciu wyżej.

Jeśli zastanawiałaś się, czy w Rzeszowie znajdziesz taką dekorację, to trafiłaś idealnie. Kliknij poniżej i przeczytaj więcej o naszych lampkach „fairy lights”.

strefa relaksu na wesele

Strefa relaksu

Nasza strefa relaksu to girlanda zawieszona na drewnianych słupkach, leżaki i skrzynki.

Możesz wypożyczyć od nas całą strefę lub niektóre jej elementy (dopasujemy do Ciebie naszą ofertę). Jeśli szukałaś wypożyczalni dekoracji ślubnych, która ma leżaki, to dobrze trafiłaś. Odwiedź nas w Rzeszowie.

Napis led na wesele

Ledony – napisy LED na wesele

Nasze napisy są lekkie, bezpieczne, można regulować ich jasność i zmieniać kolory. Z chęcią oddamy je w Twoje ręce. Niech tworzą historie, niech rozluźniają atmosferę, niech podnoszą brwi i wywołują uśmiechy.

Jeśli szukasz właśnie takich napisów, to zapraszamy do naszego biura w Rzeszowie.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • pomożemy Ci przeliczyć ilość girland lub światełek potrzebnych do dekoracji. Zaproponujemy też kilka opcji, jak możesz je sobie zawiesić
 • nie traktujemy Cię jak bankomatu – jesteśmy szczerzy i jeśli okaże się, że na sali nie ma do czego przymocować podwieszanych dekoracji, to Ci o tym powiemy
 • dekoracje możesz odebrać od nas kilka dni przed imprezą. Zwrot umawiamy na spokojnie po weselu. Przecież emocje muszą opaść, a zmęczenie musi minąć
para młoda
 • przy odbiorze osobistym naszych dekoracji dokładnie wszystko tłumaczymy: jak działa ściemniacz, jak łączyć ze sobą lampki, jak zmieniać kolory napisu
 • dzielimy się wskazówkami montażowymi, które sami zdobywaliśmy przez lata
 • u nas nie ma wypożyczenia „na gębę”. Wcześniej podpisujemy umowę (zdalnie lub na miejscu), która chroni zarówno nas, jak i Ciebie
girlanda żarówkowa jako dekoracja imprezy w plenerze
 • działamy legalnie – mamy zarejestrowaną firmę, płacimy podatki, wystawiamy faktury
 • nasze dekoracje są przede wszystkim bezpieczne. Muszą takie być, bo są na prąd. Nie ma u nas prowizorki i pozaklejanych taśmą kabli, które gdzieś wystają. Lampki i napisy są wodoodporne, więc bez obaw możesz je wykorzystać w plenerze.
 • żarówki w girlandach dają ciepłe i bardzo przyjemne światło, które stworzy przytulną atmosferę na Twojej imprezie
 • zarówno przed każdym wynajmem, jak i po dokładnie czyścimy nasze leżaki. Masz pewność, że są one czyste i odświeżone
 • jeśli się zdarzy, że jednak zrezygnujesz z naszych usług przed podpisaniem umowy – nie obrazimy się : )

Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć naszych dekoracji – kliknij tutaj.

Zastanawiasz się, jak do nas trafić? Nasza wypożyczalnia dekoracji ślubnych znajduje się w samym centrum Rzeszowa. Nie musisz martwić się o samochód, bez problemu zaparkujesz obok naszego biura.

Pamiętaj, że chętnie Ci pomożemy

Jeśli nie wiesz, którą dekorację wybrać, będziesz mieć jakieś wątpliwości lub pytania – napisz do nas (maila, na instagramie lub whatsapp).

Pomożemy, doradzimy i razem zaplanujemy dekorację.

Jesteśmy w kontakcie ; )

wynajem girland na wesele