Wynajem Girland Świetlnych

Jedną z głównych założeń działalności naszej firmy to właśnie wynajem girland świetlnych lub inaczej girland żarówkowych na wszelkiego typu imprezy typu wesele, eventy, poprawiny, urodziny czy komunie. Girlandy świetlne-żarówkowe idealnie wzbogacą wygląd ogrodu, namiotu, altany czy sali weselnej. Jeżeli chcesz wzbogacić klimat swojego wydarzenia – śmiało skorzystaj z naszej oferty!

 

Przesuń niżej i dowiedz się co wchodzi w skład wynajmu oraz jaki typ usług oferujemy.

Co możemy wynająć?

Girlanda świetlna (żarówkowa) to przewód elektryczny o różnej długości, posiadający kilkanaście lub kilkadziesiąt gniazd żarówkowych E27 do wkręcenia i umieszczenia żarówek LED lub innych.

W naszej ofercie posiadamy przewody girland żarówkowych już od 5m , 10m, 15m, 20m o bardzo wysokiej jakości wykonania jak również poziomu wodoodporności IP44. Przewody girland są oryginalnie zalane formą – zmniejszając jednocześnie ryzyko wystąpienia zwarcia i dostania się wody.

Odległości gniazd żarówek są umieszczone na przewodzie co 50cm lub opcjonalnie co 100cm.

Najważniejszą istotą girland są oczywiście żarówki – i tutaj warto zwrócić uwagę nie tylko na ekonomię żarówek LED ale również bezpieczeństwo jakie się z tym wiąże. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór żarówek LED z prostym filamentem lub najnowszym jeszcze bardziej klimatycznym i efektownym spiralnym (sprężynowym) typem LED.

Aby efekt końcowy był w pełni zadowalający warto naszą dekorację znacznie ściemnić specjalnym dimmerem LED, aby stworzyć jeszcze bardziej klimatyczne show podczas wydarzenia.

Girlandy żarówkowe - odbiór osobisty

Umożliwiamy samodzielny wynajem girland świetlnych!

Aby wynająć nasze girlandy wystarczy podać: datę wydarzenia i planowaną ilość girlandy, a my przygotujemy nasze dekoracje do odbioru lub wysyłki. Najszybszym sposobem wynajęcia jest wcześniej wspomniany odbiór osobisty naszych girland w magazynie mieszczącym się w centrum Rzeszowa.

W przypadku odbioru osobistego nie ma ograniczeń ilościowych co do wynajmu dekoracji. Po uprzednim podpisaniu umowy najmu i wpłaceniu kaucji – możemy już śmiało dekorować miejsce imprezy. Oczywiście po okresie najmu, wynajmujący odwozi w pełni kompletne zestawy girland do naszego magazynu.

Wynajem girland wysyłkowy

Specjalnie dla klientów mieszkających w dużych odległościach od naszej siedziby (Rzeszów) – przygotowaliśmy ofertę wynajmu wysyłkowego, która polega na przygotowaniu wymaganej ilości i rodzaju zestawu girland świetlnych do wysłania kurierem.

Zestawy girland – a w szczególności żarówki LED, są specjalnie przygotowane i zabezpieczone w drewniano-aluminiowych hard-caseach aby podczas dostawy i odbioru nie uległy uszkodzeniu. Kolejno całość jest starannie pakowana na paletę, która ze względu na najwyższy poziom bezpieczeństwa w transporcie pozwala uniknąć niepotrzebnych sytuacji w momencie późniejszego odbioru naszych dekoracji.

Minimalna wymagana ilość wynajęcia girland w przypadku wynajmu wysyłkowego to 50m długości dekoracji. Po zakończonym już okresie wynajęcia nasza firma zleca dyspozycję odbioru – wystarczy ponownie zapakować nasze dekoracje na paletę i tylko czekać na kuriera.

Girlandy świetlne z usługą montażu

Usługa skierowana dla wszystkich tych którzy wolą przekazać całość prac związanych z montażem i instalacją girlandowych dekoracji naszym specjalistom!

Oprócz wygody i oszczędności czasu – warto dodać, że to również gwarancja bezpieczeństwa przed przypadkowym uszkodzeniem żarówek czy przewodu girlandy – o które zadba nasz zespół podczas prac. Przed wynajmem wysyłamy naszym klientom kilka propozycji montażowych według wymogów i możliwości miejsca montażu.

Oczywiście przed podjęciem decyzji o wynajęciu girland warto najpierw zorientować się, czy montaż jest w ogóle możliwy – tutaj również chętnie doradzimy i podpowiemy naszym klientom. Montaż jak również demontaż umawiany jest z osobą zarządzającą obiektem aby prace przebiegły szybko i sprawnie.

Zapytaj nas o ofertę