Trochę prywaty – 5 urodziny naszej firmy

To już 5 lat

Zróbmy coś – powiedział w sierpniu 2023 Wojtek – Zaprośmy ludzi.

I tak miesiąc później się stało.

W tym wpisie nie znajdziesz żadnych porad. Ten wpis nie ma też na celu pozycjonowania jakiegoś naszego produktu. To również nie reklama.

Ten wpis odsłania kawałek prywaty – której zwykle nie widać.

W tym roku naszej firmie stuknęło już 5 lat. To kawał czasu – szczególnie, że mamy za sobą pandemię, która dużo namieszała w polskiej gospodarce i zakończyła wiele biznesów.

Nie mieliśmy żadnych oczekiwań (no, może żeby nie padało, ale pogoda tym razem nie chciała nas posłuchać). Chcieliśmy spędzić ten dzień z bliskimi nam ludźmi, na luzie. To nie było wystawne przyjęcie, z dresscode i milionem atrakcji.

Kiedy zapraszaliśmy znajomych – Ci sami proponowali, że coś przyniosą. Na słodko, na słono. Jakieś przekąski. I z każdą taką propozycją unosiliśmy z zaskoczenia brwi.

Nikt o nic nie prosił – ludzie sami chcieli dać.

Była nasza rodzinka. Byli nasi starzy znajomi. Byli też ludzie, których ledwo co poznaliśmy, albo tacy – z którymi długo rozmawialiśmy w internecie, a na naszych urodzinach zobaczyliśmy się pierwszy raz.

Wnętrze człowieka oblewa jakieś takie ciepło, kiedy patrzy na swoich przyjaciół. Przyjaciół, którzy zawsze starają się przy nas być.

Którzy są tak zakręceni – jak my. Ktoś rzucił hasło: zróbcie aureolę z girlandy!

I zrobiły ; )

Jesteśmy niesamowicie i bezgranicznie wdzięczni – wszystkim, którzy byli z nami w pewną wrześniową niedzielę. W naszym małym biurze na ulicy Batorego w Rzeszowie.

Dziękujemy tym, którzy życzyli nam samych wspaniałości.

Dziękujemy klientom – którzy nam ufają i do nas wracają.

Jesteśmy tylko ludźmi – a fakt, że mamy Was, a Wy nas sprawia, że to wszystko działa już 5 lat.

Fot.: Iza Mastyj

Jeden komentarz do wpisu

  • Iza

    Gdyby każdy przedsiębiorca podchodził do pracy z takim zaangażowaniem, misją i wizją jak Ania i Wojtek, świat naprawdę byłby piękniejszym miejscem! <3

Daj znać, co myślisz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *