Girlanda weselna – pomysł na rustykalne dekoracje ślubne

Oświetlenie jako dekoracja ślubna

Klimat rustykalnych dekoracji od kilku lat zdecydowanie nabiera większej popularności. Rustykalne akcenty ślubne są nam wszystkim coraz lepiej znane: drewniane ozdoby, klimatyczne meble, czy dekoracje ze świeżych kwiatów lub zieleni…
A co, gdyby tak rustykalnym weselom nadać całkiem nowego, jeszcze bardziej klimatycznego wymiaru? Nasza propozycja to lampki ogrodowe!

Najnowsze trendy ślubne 2018/2019

Girlandy to zdecydowanie najnowszy trend ślubny 2018, który idealnie pasuje do dekoracji w stylu rustykalnym. Każde miejsce typu altana, stodoła czy drewniana karczma idealnie wpasuje się w klimat girland żarówkowych. Dekoracje świetlne to genialny pomysł na stworzenie naszej sali weselnej jeszcze bardziej przytulnej i klimatycznej!

Często spotykamy się z lokalami weselnymi, które mogą przytłaczać swoim okazałym wnętrzem. Girlandy żarówkowe – zamontowane w odpowiedni sposób – zmniejszą optycznie salę oraz sprawią, że Wasz lokal stanie się miejscem ciepłym i miłym dla oka.

girlandy swietlne wynajem
rustykalne wesele rzeszów

Dekoracje rustykalne to także plener

Główne zastosowanie girland świetlnych jako dekoracji rustykalnych to przede wszystkim imprezy plenerowe, namioty weselne czy ogrody i parki lokali weselnych. Warto zadbać, aby goście po wyjściu na zewnątrz poczuli magiczny klimat Waszego wydarzenia. Świetnym pomysłem jest stworzenie tzw. “Strefy relaksu”, gdzie każdy z gości będzie mógł spokojnie usiąść i odpocząć w okolicy pięknie udekorowanego ogrodu.

strefa chillout wesele wynajem

Praktyczny pomysł na oświetlenie namiotu weselnego

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie girland świetlnych to właśnie impreza lub wesele w namiocie. W takim przypadku mówimy o najbardziej praktycznym wykorzystaniu girland żarówkowych.

Oprócz czarującego klimatu, jaki uzyskamy na weselu – girlandy pełnią funkcję oświetlenia parkietu lub sali, gdzie przebywają nasi goście. Warto też zwrócić uwagę, że namiot weselny jest świetnym obiektem od strony mocowania i montażu girland, gdzie praktycznie w dowolny sposób możemy zawiesić nasze dekoracje mocując je do belek oraz konstrukcji namiotu.

Więcej zastosowań girlandy weselnej

Jeżeli podobają Wam się nasze girlandy świetlne, i nie jesteście do końca pewni, czy znajdą one zastosowanie na sali weselnej lub innym miejscu Waszego wydarzenia – spieszymy z pomocą 😉 Chętnie doradzimy i pomożemy, w jaki sposób wykorzystać girlandowe dekoracje. Zapraszamy do kontaktu!

festiwal_przestrzeni_rzeszow
festiwal_girlandy_zarowkowe
Wojtek z Girlandowo

Daj znać, co myślisz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *