Kabel przedłużający 10 mb do SYSTEM 24

124,90 z VAT

Czas wysyłki: 3-10 dni roboczych

 


SKU: 490-32 Kategorie: , Tag:
 

Opis

Dane techniczne:

  • Seria: SYSTEM 24
  • Kolor: czarny
  • Długość: 10 m
  • Napięcie: 24V DC
  • Wodoodporność: IP44
  • Zastosowanie: wew. / zew.

SYSTEM 24, który daje wiele możliwości

Na grafice poniżej możesz zobaczyć, jak SYSTEM 24 działa w praktyce. Światełka, sople i kurtyny z tego systemu, to identyczne lampki, które mają takie same zakończenia.

Możesz je łączyć, przedłużać i mieszać. To pozwoli Ci oświetlić i udekorować na przykład wejście do domu i drzewo na jednym zasilaniu.

Bezpieczeństwo i jakość w Twoim ogrodzie

Nazwa nie wzięła się znikąd. SYSTEM 24 ma specjalne zasilacze, które zmniejszają napięcie w lampkach z 230V na 24V.

To niskonapięciowe oświetlenie jest bezpieczne, szczególnie jeśli masz dzieci lub zwierzęta. Jeśli zdarzy się, że Twój psiak przegryzie kabel – nic poważnego mu się nie stanie.

Gumowe światełka możesz zostawić na zewnątrz na cały rok. Gruby gumowy kabel jest bardzo dobrą izolacją i sprawia, że nie musisz ich ściągać na zimę.

Jak skompletować światełka z SYSTEM 24?

Najlepiej zacząć od rozplanowania dekoracji – wiemy, że właśnie w tym momencie mogłaś/eś głęboko westchnąć i przewrócić oczami. Ale zaczekaj.

SYSTEM 24 ma dwa zasilacze, które „udźwigną” różną ilość światełek, którą wepniesz do jednego gniazdka. Dlatego zastanów się, co chcesz ze sobą połączyć na jednym zasilaniu.

Następnie musisz policzyć diody LED w produktach, które wybrałaś lub wybrałeś. Taka informacja jest w specyfikacji wszystkich lampek SYSTEM 24:

Teraz, kiedy znasz już ilość diod LED – możesz wybrać odpowiedni zasilacz (lampki nie mają go w zestawie):

Ważne, żeby pamiętać o tym, jakie ilości diod udźwigną zasilacze. I pilnować, żeby ich nie przekroczyć 🙂

Następnie możesz wybierać i kombinować ze sznurami i soplami.

Pamiętaj też o akcesoriach. SYSTEM 24 ma rozdzielacz, którym poprowadzisz lampki z jednego kierunku w trzy różne oraz kable przedłużające bez diod LED.

Gumowa izolacja = lepsza wytrzymałość

Kabel (czyli izolacja elektrycznego przewodu) w klasycznych lampkach zwykle jest zrobiony z tworzywa PVC. Takie tworzywo sztywnieje w niskich temperaturach. A to przekłada się na jakość światełek.

Sztywny cienki kabelek + wiatr (lub jakiekolwiek mocniejsze szarpnięcie) = uszkodzony przewód elektryczny w światełkach. Czyli przykładowo pół sznura świeci, a pół nie.

SYSTEM 24  to światełka z gumowym kablem, a taki kabel nie sztywnieje w minusowych temperaturach. Oznacza to, że są one bardziej wytrzymałe na zimowe warunki atmosferyczne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kabel przedłużający 10 mb do SYSTEM 24”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *