ślub humanistyczny w stylu glamour

Miami nad basenem – wesele w stylu glamour

Proszę Państwa, idzie nowe

Z roku na rok zauważamy coraz większy rozwój w branży ślubnej. Mam na myśli przyszłe pary młode, które stają się bardziej odważne i otwarte w kwestii aranżacji swojego ślubu i wesela. Nie ma już kilku stylów, w jakich urządza się przyjęcia – wręcz przeciwnie.

Ludzie dzisiaj zaczynają zauważać tą dowolność i dlatego na naszych oczach tworzą się całkiem nowe style. Dzięki łączeniu, przeplataniu, a czasami nawet rezygnowaniu z niektórych rzeczy pojęcie „wymarzone wesele” nabiera całkiem nowego znaczenia.

I właśnie dzięki postępującej zmianie szablonowego myślenia mogliśmy stworzyć dekorację na wesele w plenerze. Nie byle jakie wesele, ponieważ urządzane w amerykańskim stylu glamour.

Magia plenerowego wesela

Plusów plenerowego wesela glamour chyba nie trzeba Ci przedstawiać – słoneczko, świeże powietrze, lekki ciepły wiatr, śpiew ptaków… i ogrom pracy, by takie przyjęcie zrealizować. Tak też było pewnego pięknego lipcowego dnia.

Inspiracją do dekoracji stał się słynny pinterestowy tunel stworzony ze światełek – nie ukrywajmy, ten portal to skarbnica takiej wiedzy. Spojrzeliśmy, przedyskutowaliśmy – robimy. No bo skoro ktoś potrafił stworzyć coś takiego, dlaczego my mamy nie dać rady?

Mimo ekscytacji pomysłem, podeszliśmy do tematu z chłodną głową. Trzeba liczyć siły na zamiary, wiedzieć, ile człowiek jest w stanie zrobić w określonym czasie.

Mając jednak przed oczami zwizualizowany efekt końcowy, ciężko jest zachować spokój i nie motywować się co jakiś czas mówiąc pod nosem: “To będzie zajebiste!”.

Błękit, złoto i biel – glamour

Nasze światełka „Fairy lights” są typem dekoracji, z której można stworzyć praktycznie wszystko i umiejętnie wykorzystane pasują do większości stylów – w tym przypadku elegancji i glamour.

Jednak, aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość i odpowiedni styl, muszą być właściwie skomponowane. Jak na przykład zastawa i dekoracja stołu.

To nic! Okazuje się, że słodki stół również może być dopracowany w każdym calu, by odzwierciedlać nastrój i tematykę wesela glamour. Błękit, biel i złoto, czas start!

A gdy zapada zmrok…

…zaczyna dziać się magia! Wyczekiwaliśmy na ten moment od samego początku. Widząc już tyle cudowności w ciągu całego dnia – kwiaty, dekoracje, stylizacja pary młodej, samochód – byliśmy ogromnie ciekawi tego prawdziwego efektu naszej pracy.

Jeszcze ostatnie promienie i słońce zaczynało się chować.

światełka fairy lights na wesele w plenerze

Z każdą minutą widok świetlnego tunelu stawał się coraz bardziej niesamowity. Im ciemniej – tym więcej drobne lampki dawały światła.

Te światełka są tak bajeczne, że nie można oprzeć się pokusie, by ich nie dotknąć.

A może by tak po prostu się nimi owinąć, przytulić i wykorzystać moment na fenomenalne zdjęcie? Czemu nie!

światełka fairy lights dekoracja na wesele glamour

Fascynujący projekt

To był bardzo intensywny, ale jakże owocny dzień. Plan został wykonany w stu procentach, a z twarzy nas wszystkich dało się wyczytać zadowolenie ze swojej pracy. Niepowtarzalny moment, kiedy poznając nowych ludzi tworzysz z nimi coś wspaniałego.

Poniżej możesz zobaczyć nasze zadowolone po ciężkiej pracy pyszczki. Zmęczeni? Tak, ale satysfakcja była większa 😉

ekipa, solankowe zacisze

Tutaj znajdziesz każdego, kto brał udział w projekcie. Każdy z nas, gdy przyjechał na miejsce mniej więcej wiedział, co ma robić, jednak nad wszystkim czuwała i koordynowała każdy ruch pomysłodawczyni tej sesji – Magdalena Kurłowicz.

Organizacja: Kurlovicz Wedding Planner
Fotograf: Sylwia Sygnator Art
Film: SUAR Intense Wedding Films
Ujęcia z drona: Marcin Chmiel
Modelka: Kama Mokrzycka
Model: Maciej Kosiacki
Buty: Ksis wedding shoes
Biżuteria ślubna: Pandora
Garnitur: Krawcy VIPO
Suknia: MayBee
Papeteria ślubna: Soap Bubble – luksusowa papeteria ślubna
Make Up, fryzura: Glow Atelier by Kinga Bednarz
Meble, krzesła: go-WEDDi
Kwiaty i dekoracje: Mr and Mrs
Zastawa stołowa, słony stół: Hotel i Restauracja Zacisze
Oświetlenie: Girlandowo
Tort, słodkości: CudaJagodzianki
Balony: Pan Balon Rzeszów
Auto: Wyjątkowe Samochody Zabytkowe na Wyjątkowe Okazje
Miejsce: Solankowe Zacisze

Dziękujemy całej ekipie za ten piękny czas. Wspaniale było Was poznać ; )

PS.: Więcej o wynajmie dekoracji na wesele możesz poczytać tutaj.

solankowe zacisze wesele w plenerze
Ania z Girlandowo

Fot.: Sylwia Sygnator Art