Filtruj

Wyświetlanie 1–25 z 26 wyników

Co to jest?

 

Jak najprościej wytłumaczyć możliwości Systemu Filé?

To trochę jak girlanda na wymiar: wybierasz długość kabla i ilość oprawek na żarówki. Różnica jest taka, że w Systemie Filé dodatkowo masz do wyboru kolor oplotu kabla i kolor oprawek. No i dochodzą jeszcze uchwyty oraz podsufitki.

To tak w skrócie. Więcej wyjaśniamy tutaj.

 

Kabel na wierzchu?!

 

Elegancki staromodny włącznik, z którego wychodzi czarny jak smoła kabel. Idzie do góry, po suficie i kończy się lampą, która wisi na środku salonu. Ten opis idealnie pasuje do industrialnego stylu, który poniekąd zapoczątkował natynkowe rozwiązania oświetleniowe.

System Filé to coś dla osób, które lubią przełamywać oczywiste rozwiązania. Oraz dla tych, którzy nie chcą skuwać ścian i robić bałaganu, żeby zamontować nową lampę.

 

 

Tylko dlaczego masz poprzestać na czarnym kablu? (oczywiście możesz jeśli tylko chcesz, czarny też jest cool ;)).

Kolorów kabli jest naprawdę mnóstwo. Dzięki temu dopasujesz oświetlenie do charakteru Twojego wnętrza. Dopasujesz je przede wszystkim do siebie.

 

Wszystko na jeden pstryczek

 

Lubimy sprawiać, że życie jest łatwiejsze. Nawet w temacie oświetlenia.

Kiedy zobaczysz to zdjęcie pewnie pomyślisz sobie, że do każdej żarówki wyprowadzony jest ze ściany prąd.

 

aranżacja oświetlenia w jadalni

 

A tymczasem… wcale tak nie jest.

System Filé jest jak girlanda – potrzebuje tylko jednego punktu zasilania. Podłączasz kabel do kostki elektrycznej i prowadzisz go w dowolnym kierunku. Po ścianie lub po suficie.

Dzięki temu, że jest to rozwiązanie natynkowe (bo prowadzisz kabel na tynku, a nie pod nim) unikasz kucia, kurzu i bałaganu. Oszczędzasz przede wszystkim pieniądze, bo dziury w ścianie trzeba przecież później zalepić, oszlifować, pomalować… A remont to dodatkowy koszt.

 

Lampa czy System Filé?

 

System Filé to alternatywa dla klasyki lamp. Ale nie będziemy Cię przekonywać do tego, że lampy są niemodne, złe i w ogóle nie warto ich kupować (sami mamy lampy w ofercie ;)).

To oświetlenie jesteś w stanie skompletować już za kilkaset złotych. A dzięki temu, że na kablu możesz umieścić więcej punktów świetlnych – oświetlisz większą przestrzeń.

Z lampami często jest tak, że jak już jakaś wpadnie Ci w oko, to kosztuje krocie. I zastanawiasz się, czy taka za kilka tysięcy wisząca w salonie nad twoją głową naprawdę ma sens.

 

 

Jeśli nie chcesz wydawać tak dużo na designerskie lampy, zastanów się nad włoskim rozwiązaniem, jakim jest Systemem Filé.

 

Zalety Systemu Filé

 

File to coś nowego. To inne (nieco bardziej odważne) spojrzenie na światło i całą jego oprawę. To kolejna opcja, która pomaga „ogarnąć” światło we wnętrzach.

Zostawmy jednak ochy i achy – przejdźmy do konkretów. Czyli zalety Systemu File w pigułce:

  • elastyczny – dopasujesz go do swoich potrzeb oświetleniowych, swojej wizji i możliwości technicznych
  • praktyczny – możesz go zamontować na ścianie i na suficie. Oprawki możesz przymocować w każdym miejscu na przewodzie, a spoty mają regulowane odchylenie
  • łatwy w montażu – nie jest to nic skomplikowanego, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wygląda inaczej. Pamiętaj, że możesz liczyć na naszą pomoc nawet po zakupie
  • wodoodporny – oprawki połączone z kablem mają wodoodporność IP44. Dzięki temu System File możesz zamontować w kuchni, a nawet w łazience

Nie bój się innych – niż klasyczne – rozwiązań. Kombinuj i baw się oświetleniem. Bo w Twoim wnętrzu to Ty masz się czuć dobrze.

 

oświetlenie na ścianie