Zakup girlandy ogrodowej – na wymiar czy gotowy model?

Girlandy ogrodowe to popularne rozwiązanie, które można spotkać już nie tylko przy domach prywatnych, lecz także w miejscach użyteczności publicznej.

Miejskie skwery, ogródki w restauracjach i barach, sale weselne czy centra miast udekorowane są efektownymi sznurami z żarówkami, które emitują delikatne i dopasowane do potrzeb użytkowników światło.

Jesteś zainteresowany/na zakupem girlandy ogrodowej, lecz nie wiesz, na jaką się zdecydować? Wahasz się pomiędzy gotowym modelem, a tym na wymiar?

Przeczytaj więc nasz poniższy artykuł, a wszystko stanie się jasne.

Spis treści:

  1. Jakie girlandy znajdziesz w naszym sklepie?
  2. Kiedy warto kupić gotową girlandę?
  3. Girlanda na wymiar – kiedy się sprawdzi?

Jakie girlandy znajdziesz w naszym sklepie?

Girlandy ogrodowe, które dostępne są w naszym sklepie, występują w różnych wariantach. Jak z pewnością udało Ci się zaobserwować, możesz wybierać spośród gotowych girland oraz tych, które robimy na wymiar.

Gotowe girlandy

Pierwsze z nich zróżnicowane są pod względem długości i występują w wariantach: 5 oraz 10m. Są to odcinki, które możesz ze sobą łączyć i tworzyć długości 15m, 20m, 25m itp.

Gotowy model VINTAGE lub KROPLA  na okrągłym przewodzie w kolorze czarnym to minimalistyczne i jednocześnie stylowe rozwiązanie do Twojego ogrodu lub tarasu.

Przypominamy, że oferty dotyczą jedynie przewodów – żarówki należy dokupić oddzielnie. Jednak bez obaw, spory ich wybór znajdziesz w naszym sklepie. Bez trudu więc dopasujesz te, które dobrze skomponują się z całością.

Girlandy na wymiar

Drugim rodzajem oferowanych przez nas girland, są te na wymiar.

Długość girlandy i rozstaw żarówek wybierasz Ty. Te wymiary zależą od Ciebie i Twoich potrzeb.

Jeśli zdecydujesz się na opcję zakończoną gniazdem przelotowym, zostawisz sobie furtkę na przyszły sezon – zawsze możesz rozbudować swoją instalację świetlną o kolejne części.

Girlandy na wymiar są w kolorze czarnym, białym, a także w oplocie z juty.

Kiedy warto kupić gotową girlandę?

Zmierzyłeś już swój taras i wiesz, że na jego oświetlenie potrzebujesz 20 metrów łańcucha świetlnego? A może zależy Ci na oświetleniu niewielkiego balkonu i wiesz, że 10-metrowa girlanda wystarczy w zupełności? W takiej sytuacji nie ma potrzeby zamawiania produktu na wymiar, gdyż gotowa girlanda spisze się znakomicie.

Girlanda na wymiar – kiedy się sprawdzi?

Chciałbyś, aby Twoja przestrzeń przydomowa była bardzo dobrze oświetlona? Chcesz rozwiesić sznur świetlny na dużym obszarze lub zależy Ci na przewodzie w kolorze białym? Wówczas warto skorzystać z naszego konfiguratora i zaprojektować girlandę, która będzie dostosowana do wszystkich Twoich potrzeb. Dużym plusem jest fakt, że jej długość może wynosić aż 50 m, jest więc prawie dwa razy dłuższa niż standardowy produkt. Możliwość konfiguracji pozwala na wybór właściwego rozstawu żarówek – im mniejszy, tym więcej światła będzie emitować Twoja girlanda. No i nie można tu pominąć kwestii koloru, który podczas aranżowania przestrzeni ma ogromne znaczenie. W opcji „na wymiar” nie musisz ograniczać się do klasycznej czerni – do wyboru masz także wariant biały i w oplocie z juty. To daje duże możliwości aranżacyjne i umożliwia dostosowanie łańcucha świetlnego do pozostałych elementów architektury ogrodowej.

Chcesz zamówić swoją girlandę? To naprawdę proste – wystarczy, że skorzystasz z naszego konfiguratora. W razie pytań, problemów lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszych produktów.