Rustykalne wesele w stodole? Zdecydowanie tak!

Wesele w stodole?
Nadchodzi nowy trend!

Panujący ostatnimi czasy trend rustykalnych ślubów otwiera przed narzeczonymi spore możliwości. Luźna, przyjemna atmosfera i swobodny charakter przyjęcia zorganizowanego na łonie natury to główne cechy wesela w stylu rustykalnym, a nasze girlandy żarówkowe idealnie wpasują się w ten „drewniany” klimat. Skąd ta pewność? W miejscowości Albigowa pod Łańcutem stara stodoła została odrestaurowana i już niebawem będzie służyć jako lokal weselny. Mieliśmy przyjemność stworzyć dla nich girlandowe dekoracje podczas dni otwartych „Sady Albigowa”, a zdjęcia przedstawiamy poniżej.

Stodoła jako Twoja sala weselna?

Coraz częściej na mapie Polski stare, drewniane, gospodarcze budynki dostają drugie życie i są wykorzystywane jako sale weselne. Drewniana stodoła już sama w sobie ma niepowtarzalny urok, a umiejętnie dobrane dekoracje tylko go uwydatniają. Świetną rustykalną inspiracją są girlandy żarówkowe. Pełnią one nie tylko rolę dekoracyjną, ale także funkcjonalną. Nasze żarówki zyskują dodatkowy urok, przez zastosowanie w nich złotego, przydymionego szkła. Lokal przy takim blasku staje się bardziej ciepły, jest przytulny i wygląda naprawdę fenomenalnie. Bez względu na to, czy materiałem budulcowym jest cegła, czy drewno, ciepły blask naszych girland świetlnych stwarza niesamowity rustykalny klimat.

Rustykalne wesele
to także plener

Rustykalnym weselom często towarzyszą wszelkiego rodzaju atrakcje, umieszczane na zewnątrz lokalu. I w tym przypadku przygotowaliśmy dla Was ciekawe rozwiązanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom stworzyliśmy „Girlandowe Strefy Relaksu”. Kilka leżaków, drewniane skrzynki w formie stolików, lampiony oraz girlandy świetlne –  to nasza propozycja na miejsce, którego często szukają goście weselni. Miejsce, gdzie można na chwilę przysiąść i spokojnie wymienić kilka zdań w blasku złotych żarówek, które i tutaj pełnią rolę dekoracji oraz oświetlenia. Nasza girlandowa strefa relaksu stwarza też możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego na łonie natury, gdzie stodoła pełniłaby jedynie funkcję dekoracyjną lub też parkietu do tańca.

wesele w stodole rzeszów

Dekoracje rustykalne
ciągle w modzie

Rustykalne wesele to trend, który w naszym kraju powinien się jeszcze długo utrzymać. W Polsce nie brakuje pięknych zapomnianych miejsc, które można ożywić i wykorzystać do zorganizowania swojego wymarzonego przyjęcia. Nic dziwnego, rustykalność od zawsze doskonale wpasowywała się w klimaty naszego pięknego kraju – a ze stodołą tworzy wartą doświadczenia romantyczną mieszankę. Zainteresowanie rustykalnymi imprezami wynika z tego, że wpasowują się w różne gusta. Wybierane są przez osoby organizujące wesele zarówno na małą, jak i liczoną w setkach liczbę gości. Wszystko jest kwestią odpowiedniej dekoracji i przygotowania.

Zdjęcia autorstwa:
fot. Wojciech Bereś (https://girlandowo.pl)
fot. Alicja Bytnar (https://bytnarstudio.com)