Rustykalne wesele w stodole? Zdecydowanie tak!

Wesele w stodole?
Nadchodzi nowy trend!

Panujący ostatnimi czasy trend rustykalnych ślubów otwiera przed narzeczonymi spore możliwości. Luźna, przyjemna atmosfera i swobodny charakter przyjęcia zorganizowanego na łonie natury to główne cechy wesela w stylu rustykalnym. Nasze girlandy idealnie wpasują się w ten „drewniany” klimat.

girlandy na wesele w stodole

Stodoła jako Twoja sala weselna?

Coraz częściej na mapie Polski stare, drewniane, gospodarcze budynki dostają drugie życie i są wykorzystywane jako sale weselne. Drewniana stodoła już sama w sobie ma niepowtarzalny urok, a umiejętnie dobrane dekoracje tylko go uwydatniają. Świetną rustykalną inspiracją jest girlanda ogrodowa led.

wesele w stodole rzeszów

Pełnią one nie tylko rolę dekoracyjną, ale także funkcjonalną. Nasze żarówki zyskują dodatkowy urok, przez zastosowanie w nich złotego, przydymionego szkła. Lokal w takim blasku staje się bardziej ciepły, jest przytulny i wygląda naprawdę fenomenalnie.

Bez względu na to, czy materiałem budulcowym jest cegła, czy drewno, ciepły blask naszych girland stwarza niesamowity rustykalny klimat.

rustykalne wesele w stodole
wesele w stodole, sady albigowa

Dekoracje rustykalne ciągle w modzie

Zainteresowanie rustykalnymi imprezami wynika z tego, że wpasowują się w różne gusta. Wybierane są przez osoby organizujące wesele zarówno na małą, jak i liczoną w setkach liczbę gości. Wszystko jest kwestią odpowiedniej dekoracji i przygotowania.

wesele w stodole, girlandy na wynajem
wesele w stodole, Sady Albigowa

Rustykalne wesele to trend, który w naszym kraju utrzyma się jeszcze przez długi czas. w Polsce nie brakuje pięknych zapomnianych miejsc, które można ożywić i wykorzystać do zorganizowania swojego wymarzonego przyjęcia. Nic dziwnego, rustykalność od zawsze doskonale wpasowywała się w klimaty naszego pięknego kraju – a ze stodołą tworzy wartą doświadczenia romantyczną mieszankę.

wesele w stodole rzeszów

Ania z Girlandowo

Fot. Wojciech Bereś
Fot. Alicja Bytnar

Napisz co sądzisz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *