Jak zamówić girlandę ogrodową w naszym sklepie?

Kilka prostych kroków

Jeśli jesteś na tej stronie – to świetnie. Ponieważ zdecydowałeś/aś się na zakup girlandy ogrodowej w naszym sklepie. Teraz naszym zadaniem jest krok po kroku pokazać Ci, jak zrobić to szybko i konkretnie.

Jeżeli interesuje Cię skompletowanie całej girlandy, możesz śmiało przewinąć do punktu 1. Masz już girlandę i potrzebujesz dobrać żarówki – przejdź do punktu numer 2. Natomiast jeśli chcesz za jednym zamachem wybrać proponowany przez nas zestaw girlandy ogrodowej, scrolluj do punktu 3. W punkcie 4. znajdziesz ciekawe akcesoria, którymi urozmaicisz swoją girlandową dekorację.

girlandy na patio

1. Wybierz model i długość przewodu

Rozpoczynając drogę, jaką jest zakup girlandy ogrodowej w sklepie Girlandowo.pl proponujemy zacząć od wyboru przewodu. Na górze strony, najedź kursorem na zakładkę „SKLEP”. Pojawi się rozwijane menu, w którym znajdziesz pozycję „Girlandy ogrodowe > Girlandy bez żarówek – przewody”.

Tym sposobem masz przed sobą stronę, na której znajdziesz wszystkie rodzaje przewodów (według modelu oraz długości).

Modele, jakie znajdziesz w naszym sklepie to:

  • KROPLA
  • VINTAGE
  • HAMMER

Jeśli wśród gotowych modeli girland ogrodowych nie ma przewodu o poszukiwanej przez Ciebie długości, mamy również opcję stworzenia girlandy na wymiar.

2. Wybierz żarówki

Kolejnym krokiem (lub pierwszym, jeśli posiadasz już przewód) jest wybór żarówek. W naszym sklepie możesz znaleźć sporo modeli, lecz w tym przypadku warto zwrócić uwagę na żarówki dedykowane do girland ogrodowych.

Są to żarówki o takiej mocy i wielkości, aby w połączeniu z przewodem girlandy dobrze się prezentowały i jednocześnie emitowały odpowiednią – tj. nie za dużą – ilość światła.

Rekomendowane przez nas modele żarówek do girland ogrodowych:

  • ST45GS 3W
  • ST45G 1W
  • G45GS 3W
  • S14 2W

3. Wybierz gotowy zestaw girlandy ogrodowej

Aby wybrać gotowy już zestaw girlandy (przewód + żarówki), należy najechać kursorem na zakładkę „SKLEP”. Pojawi się rozwijane menu, w którym znajdziesz pozycję „Girlandy ogrodowe > Girlandy z żarówkami – zestawy”.

Pozycje na tej stronie, to przygotowane przez nas komplety przewodów i żarówek. Stworzyliśmy je po to, aby jeszcze bardziej ułatwić i usprawnić Ci wybór girlandy. Jeżeli potrzebujesz girlandy żarówkowej do Twojego ogrodu, śmiało możesz sugerować się gotowymi zestawami.

4. Ściemniacze do girland ogrodowych

Jest jeszcze jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. W menu rozwijanym zakładki „SKLEP” znajdziesz pozycję Ściemniacze do żarówek”. Warto tam zaglądnąć. Dlaczego? Dzięki naszej girlandzie możesz stworzyć ciekawy, iście magiczny klimat na przykład w swoim ogrodzie, czy restauracji.

Dajemy ci jednak dodatkową możliwość tworzenia oryginalnego efektu – regulowania jasności żarówek. Nasze żarówki wyposażone są w specjalny sterownik, dzięki któremu jednym urządzeniem możemy sterować jasnością całej dekoracji. Służy do tego widoczny poniżej ściemniacz LED (zwany dimmerem LED).

5. Nie zapomnij o akcesoriach!

Przedostatnią zakładką w menu rozwijanym „SKLEP” Akcesoria do girland”. W tym miejscu znajdziesz m. in. wtyczkę do girlandy o długości 5m – jeśli uznasz, że ta w zestawie jest zbyt krótka – oraz kilka wodoodpornych przedłużaczy ogrodowych.

6. Gotowi na zakupy

Tym sposobem zdobyłeś cenne wskazówki i możesz przejść do wyboru, konfigurowania oraz zakupu wymarzonej girlandy ogrodowej. Jeżeli natomiast nurtują Cię jeszcze jakieś pytania, sprawdź inne wpisy w zakładce „PORADNIK”, być może tam znajdziesz odpowiedź 😉

Udanych zakupów!

Zespół Girlandowo.pl