Jak zamówić girlandę ogrodową w naszym sklepie?

Kilka prostych kroków

Jeśli jesteś na tej stronie – to świetnie. Ponieważ zdecydowałeś/aś się na zakup girlandy ogrodowej w naszym sklepie. Teraz naszym zadaniem jest krok po kroku pokazać Ci, jak zrobić to szybko i konkretnie.

Jeżeli interesuje Cię skompletowanie całej girlandy, możesz śmiało przewinąć do punktu 1. Masz już girlandę i potrzebujesz dobrać żarówki – przejdź do punktu numer 2. Natomiast jeśli chcesz za jednym zamachem wybrać proponowany przez nas zestaw girlandy ogrodowej, scrolluj do punktu 3. W punkcie 4. znajdziesz ciekawe akcesoria, którymi urozmaicisz swoją girlandową dekorację.

girlandy na patio

1. Wybierz model i długość przewodu

Rozpoczynając drogę, jaką jest zakup girlandy ogrodowej w sklepie Girlandowo.pl proponujemy zacząć od wyboru przewodu. Na górze strony, najedź kursorem na zakładkę „SKLEP”. Pojawi się rozwijane menu, w którym znajdziesz pozycję „Girlandy ogrodowe > Girlandy bez żarówek – przewody”. Tym sposobem masz przed sobą stronę, na której znajdziesz wszystkie rodzaje przewodów (według modelu oraz długości).

Modele, jakie znajdziesz w naszym sklepie to:

  • KROPLA
  • VINTAGE
  • HAMMER

2. Wybierz żarówki

Kolejnym krokiem (lub pierwszym, jeśli posiadasz już przewód) jest wybór żarówek. W naszym sklepie możesz znaleźć sporo modeli, lecz w tym przypadku warto zwrócić uwagę na żarówki dedykowane do girland ogrodowych. Są to żarówki o takiej mocy i wielkości, aby w połączeniu z przewodem girlandy dobrze się prezentowały i jednocześnie emitowały odpowiednią – tj. nie za dużą – ilość światła.

Rekomendowane przez nas modele żarówek do girland ogrodowych:

  • ST45GS 3W
  • ST45G 1W
  • G45GS 3W
  • S14 2W

3. Wybierz gotowy zestaw girlandy ogrodowej

Aby wybrać gotowy już zestaw girlandy (przewód + żarówki), należy najechać kursorem na zakładkę „SKLEP”. Pojawi się rozwijane menu, w którym znajdziesz pozycję „Girlandy ogrodowe > Girlandy z żarówkami – zestawy”. Pozycje na tej stronie, to przygotowane przez nas komplety przewodów i żarówek. Stworzyliśmy je po to, aby jeszcze bardziej ułatwić i usprawnić Ci wybór girlandy. Jeżeli potrzebujesz girlandy żarówkowej do Twojego ogrodu, śmiało możesz sugerować się gotowymi zestawami.

4. Nie zapomnij o akcesoriach

Jest jeszcze jedna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę. W menu rozwijanym zakładki „SKLEP” znajdziesz pozycję Ściemniacze do żarówek”. Warto tam zaglądnąć. Dlaczego? Dzięki naszej girlandzie możesz stworzyć ciekawy, iście magiczny klimat na przykład w swoim ogrodzie, czy restauracji. Dajemy ci jednak dodatkową możliwość tworzenia oryginalnego efektu – regulowania jasności żarówek. Nasze żarówki wyposażone są w specjalny sterownik, dzięki któremu jednym urządzeniem możemy sterować jasnością całej dekoracji. Służy do tego widoczny poniżej ściemniacz LED (zwany dimmerem LED).

5. Gotowi na zakupy!

Tym sposobem zdobyłeś cenne wskazówki i możesz przejść do wyboru, konfigurowania oraz zakupu wymarzonej girlandy ogrodowej. Jeżeli natomiast nurtują Cię jeszcze jakieś pytania, sprawdź inne wpisy w zakładce „PORADNIK”, być może tam znajdziesz odpowiedź 😉

Udanych zakupów!

Zespół Girlandowo.pl