wesele w szklanej stodole

Wesele w Szklanej Stodole

Stodoła wciąż w modzie

Wesele w stodole – ostatnimi czasy bardzo popularne zjawisko w branży ślubnej i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić. Odkąd do Polski zawitał trend rustykalnych wesel, dużo słyszy się o przyjęciach tego typu.

Stodoły, w których organizowane są przyjęcia weselne rozsiane są po całej Polsce – stawiane na nowo, lub odrestaurowywane. Mimo to wszystkie łączy jedna cecha – drewno i cegła. No i girlanda, która swoim światłem uwydatnia to, co w takich miejscach najlepsze.

Jednak w pewnej urokliwej wsi, tuż obok Lublina znajdziemy stodołę inną niż wszystkie – Szklaną Stodołę.

Oddech natury

Już od samego początku wiedzieliśmy, że ta realizacja będzie czymś wyjątkowym – tak, jak to miejsce.

Szklana Stodoła Uroczysko Motycz, to nie tylko lokal, w którym zorganizujecie swoje przyjęcie. Jest to cały 1,5 hektarowy kompleks, w którym można odetchnąć świeżym powietrzem i poczuć więź z naturą.

Spacer nad stawami, relaks w owocowym sadzie, czy odrobina fizycznej aktywności na korcie tenisowym – to wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

uroczystko motycz, szklana stodoła
wesele w stodole girlandowo

Gwarantowany efekt WOW

Zwykle, gdy meldujemy się na sali, którą dekorujemy zastajemy ją w “stanie surowym”. Żadnych florystycznych dekoracji, kwiatowych ścianek, map z usadzeniem gości.

Od czasu do czasu trafimy na nakryte stoły – taka praca ; ) Ten końcowy efekt, efekt “WOW!” mamy okazję zobaczyć dopiero na zdjęciach z samego przyjęcia (jeśli para młoda nam takie udostępni).

szklana stodoła girlandowo wesele
girlandy na wynajem, girlandowo
wesele w stodole, girlandowo, motycz
rustykalne wesele szklana stodoła girlandowo

Poczekajmy do zmroku

W tym przypadku nie potrzebowaliśmy full wystroju by zatrzymać się, unieść brwi i powiedzieć cicho „o kurde!”. Uwierz, że widok stodoły zbudowanej ze szkła – w dodatku w nocy – robi wrażenie.

Girlandy led w stodole to nic nowego – te rzeczy po prostu do siebie pasują, koniec kropka. Jednak w miejscu, gdzie ścianą jest szkło taką dekoracją można naprawdę zdziałać cuda.

Zapalone żarówki sprawiają wrażenie, jakby odbijały się w szkle nieskończoną ilość razy. A kiedy ściemniliśmy je do minimum, wyglądały jak milion świetlików.

szklana stodoła uroczysko motycz
wesele w stodole, szklana stodoła

Widok owszem, niesamowity, ale to uczucie – z jednej strony jesteś w środku, a z drugiej… gdzie są ściany?
Nieważne, ile pochwał, zachwytów i zdjęć umieścimy w tym wpisie – nic nie odda tego widoku i klimatu, które mieliśmy szczęście zobaczyć i poczuć na żywo.

Jednak, czy tak ciepłe światło nie będzie „za żółte”? Gwarantujemy, że nie. Sprawdzisz to w tym filmie:

Magia światła

Sama widzisz, ile można zmienić dekoracją świetlną. Wasz lokal może zyskać całkiem nowy wygląd i klimat, a dzięki regulowaniu jasności całej girlandy z pewnością wprawicie gości w zachwyt.

Ciepłe światło naszych złotych żarówek idealnie podkreśliło wyjątkowość Szklanej Stodoły, wydobywając z niej wszystko, co piękne.

To piękne, że w Polce powstaje coraz więcej naturalnych zakątków, do których można uciec od miejskiego zgiełku i zorganizować wymarzone wesele w gronie bliskich nam osób.

Wesela LESS IS MORE, w których pary młode stawiają nacisk na luz i naturę są wyjątkowe. Wtedy na wszystko ma się czas, który w tym dniu ucieka bardzo szybko.

Jeśli czujecie się dobrze w takim klimacie i wyobraziliście sobie w taki sposób Wasze wesele, Szklana Stodoła to idealne miejsce dla Was ; )

PS.: Więcej o wynajmie dekoracji na wesele możesz poczytać tutaj.

Ania z Girlandowo

Fot. Girlandowo
Fot. Wójtowicz Foto