oświetlenie - wesele w plenerze

Wesele w plenerze – Siedliska

Prywatna działka z widokiem na Rzeszów. Za dnia zapiera dech w piersiach, po zmroku nie można oderwać oczu od niesamowitego widoku na oświetlone miasto.

W takich warunkach nasza para młoda zorganizowała wesele w plenerze. I było to dokładnie takie wesele, jakie sobie wymarzyli.

drogowskaz na wesele
girlandy na wesele w ogrodzie
girlandy na wesele w plenerze

Miejsce na wesele w plenerze

Październikowa aura jest pełna uroku i magii. Jest to czas, gdy liście zmieniają kolory, a chłodniejsze wieczory skłaniają do przytulnych momentów.

Dla naszej pary młodej, październik stał się idealnym momentem na wymarzone wesele w plenerze. I to nie byle gdzie, bo na swojej prywatnej działce w malowniczych Siedliskach.

Nawet deszcz nie był w stanie pokrzyżować ich planów. A dzięki naszym girlandom z żarówkami, które rozświetliły namioty, parkiet i ścieżkę, stworzyli niezapomnianą atmosferę.

girlanda na wesele w plenerze
małe wesele w plenerze

Wesele w plenerze – co z oświetleniem?

Girlandy ogrodowe stanowiły kluczowy element tej imprezy. Oprócz funkcji dekoracyjnej, były przede wszystkim głównym oświetleniem.

Rozpięte między drzewami, nad stołami i na parkiecie do tańca, stworzyły niepowtarzalną atmosferę. Zawiesiliśmy je na ścieżce, która prowadziła z parkietu, w dół, do mniejszego namiotu, który osłaniał strefę chill.

Światło żarówek delikatnie mieniło się na mokrej trawie, tworząc romantyczny i przytulny nastrój. Goście zachwycili się tym szczegółem, który nadał wyjątkową aurę całej uroczystości.

Przy organizacji nawet małego wesela w plenerze, trzeba przemyśleć każdy aspekt. A szczególnie temat prądu i oświetlenia.

para młoda, ślub w plenerze

PS.: Więcej o wynajmie dekoracji na wesele możesz poczytać tutaj.

oświetlenie imprezy plenerowej, girlandowo
wesele w namiocie, wynajem girland

Nasza girlanda na zaślubinach Reginy i Maćka

Ania z Girlandowo

Fot.: Anna Kuliga
Fot.: Łukasz Płoch – Twój Kadr