Janiowe Wzgórze, rustykalne miejsce na mapie Rzeszowa

Rustykalnie w mieście!

Szukając w Rzeszowie typowo rustykalnego miejsca na zorganizowanie przyjęcia weselnego, nie sposób nie usłyszeć o tym lokalu. Janiowe Wzgórze to ośrodek jeździecki, hotel oraz restauracja, więc każdy, kto uwielbia nowoczesność połączoną z naturą znajdzie tu coś dla siebie.

girlandy na wesele, rustykalne dekoracje

Powstała kilka lat temu sala drewniana przyciąga wiele młodych par – nic dziwnego. Położone kilka kilometrów od centrum Janiowe Wzgórze jest świetnym rozwiązaniem dla osób żyjących na co dzień w mieście. Z dala od ulicznego zgiełku, otoczone zielonymi wzgórzami, które wzbogacają to miejsce o błogi spokój.

Swobodnie i naturalnie

Sala drewniana wykonana z jasnego drewna jest świetnym miejscem dla imprez w stylu rustykalnym, lub bardziej lekkim i naturalnym – “stylu greenery”. Poza tym mamy pełną dowolność przy wyborze dekoracji. Zielony ruskus, białe materiały oraz wiele innych dodatków połączone ze złotymi girlandami mogą stworzyć nowe oblicze tego miejsca.

rustykalne dekoracje, girlandy na wesele
girlandy na wesele, janiowe wzgórze
rustykalne wesele, dekoracje

Drewniana sala daje kilka możliwości montażu girland – nisko nad głowami gości, lub pnące się ku górze. Ta druga opcja jest jednak bardziej spektakularna 😉

wynajem girland janiowe wzgórze rzeszów

Drewno “lubi” ciepłe światło

Gdy tylko odkryliśmy to miejsce, bardzo zależało nam na udekorowaniu tej sali naszymi girlandami. Byliśmy przekonani, że nasze żarówki doskonale wpasują się w klimat sali. Złote przydymione szkło, z którego są wykonane daje bardzo ciepłe światło, co w połączeniu z delikatnym, jasnym drewnem dało niesamowity efekt.

girlandy na wesele, rustykalne wesele

Janiowe Wzgórze to miejsce, do którego wracamy z ogromnym sentymentem – to w tym miejscu stworzyliśmy naszą pierwszą realizację. Z czasem, inspirując się pomysłami par młodych, które zdecydowały się z nami współpracować, dodaliśmy nowy sposób girlandowej dekoracji. Warto być otwartym!
Stając w progu sali drewnianej oczami wyobraźni możemy zobaczyć tysiące możliwości na udekorowanie tego miejsca i zorganizowanie wesela marzeń. Możecie zrobić to sami, lub z pomocą dekoratorki ślubnej, a jeśli macie ochotę na odrobinę więcej światła, zapraszamy do nas 😉

girlandy na wesele

Ania z Girlandowo

Zdjęcia autorstwa:
Wedluxe.pl (http://wedluxe.pl/)
fot. Joanna Nowak (http://www.joannanowak.pl/)
WhiteStory (https://whitestory.pl/)
fot. Wojciech Bereś (https://girlandowo.pl/)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *