Girlandy żarówkowe na wesele – Pomysł na rustykalne dekoracje ślubne.

Girlandy żarówkowe jako dekoracje ślubne.

Klimat rustykalnych dekoracji od kilku lat zdecydowanie nabiera coraz większej popularności. Rustykalne akcenty ślubne są nam wszystkim coraz lepiej znane, drewniane ozdoby, klimatyczne meble czy dekoracje ze świeżych kwiatów lub zieleni…a co gdyby tak nadać całkiem nowego, jeszcze bardziej klimatycznego wymiaru? Nasza propozycja to girlandy świetlne – żarówkowe!

Najnowsze trendy ślubne 2018/2019

Girlandy to zdecydowanie najnowszy trend ślubny 2018, który idealnie nadaje się do dekoracji w stylu rustykalnym. Każde miejsce typu altana, stodoła czy drewniana karczma idealnie wpasuje się w klimat girland żarówkowych. Dekoracje girlandami świetlnymi to świetny pomysł na stworzenie naszej sali weselnej jeszcze bardziej przytulną i klimatyczną! Często spotykamy się z lokalami weselnymi które są mocno przytłaczające swoją objętością. Girlandy żarówkowe sprawią, że nawet ogromna sala stanie się przyjaznym i miłym miejscem Waszego wydarzenia.

Dekoracje rustykalne to także plener.

Główne zastosowanie girland świetlnych jako dekoracji rustykalnych to przede wszystkim imprezy plenerowe, namioty weselne czy ogrody i parki lokali weselnych. Warto zadbać aby goście po wyjściu na zewnątrz poczuli magiczny klimat Waszego wydarzenia. Świetnym pomysłem jest stworzenie tzw. „Strefy Relaksu” (już wkrótce w naszej ofercie) gdzie każdy z gości będzie mógł spokojnie usiąść i odpocząć w okolicy pięknie udekorowanego ogrodu.

Girlandy żarówkowe jako praktyczny pomysł na oświetlenie namiotu weselnego.

Kolejnym pomysłem na wykorzystanie girland świetlnych to właśnie impreza lub wesele w namiocie. W takim przypadku mówimy o najbardziej praktycznym wykorzystaniu girland żarówkowych, gdyż oprócz czarującego klimatu jaki uzyskamy na weselu – girlandy pełnią funkcję oświetlenia parkietu lub sali gdzie przebywają nasi goście. Warto też zwrócić uwagę, że namiot weselny jest świetnym obiektem od strony mocowania i montażu girland, gdzie praktycznie w dowolny sposób możemy zawiesić nasze dekoracje mocując je do belek oraz konstrukcji namiotu.

namiot-weselny-girlandy-oswietlenie

Więcej zastosowań girland świetlnych?

Jeżeli podobają Wam się nasze girlandy świetlne i nie jesteście do końca pewni czy znajdą one zastosowanie na sali weselnej lub innym miejscu Waszego wydarzenia. Śmiało! Chętnie doradzimy i pomożemy w jaki sposób wykorzystać girlandowe dekoracje. Zapraszamy do kontaktu! A już niebawem więcej girlandowych porad!

Zdjęcia autorstwa:
fot. Maciej Olech (http://whitestory.pl/)
fot. Maciej Rałowski (http://ralowski.pl/)
fot. Wojciech Bereś (http://girlandowo.pl/)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.